Ajin

Ajin

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 13
Metai: 2015
Režisierius: Mainichi Broadcasting System, Kodansha, KlockWorx, Sony Music Communications, TOHO animation, King Records
Studija: Polygon Pictures
Žanrai: Veiksmas, Paslaptingas, Siaubas, Antgamtinis, Policija, Psichologinis, Jaunuoliams, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.17
Stebi: 37
Žiūrėjo: 299

Vertinimas

/13

Aprašymas

Iš kažkur Žemėje atsirado žmonės kurie tiesiog negali numirti. Tokie unikumai buvo pavadinti pusžmogiais ir visokiais būdais persekiojami. Mat tokie fiziologiniai "ypatumai" buvo labai vertinami mokslininkų. Sklandė gandas, kad už svarbią informaciją apie pusžmogius duodami labai nemenki pinigai. Kei Nagai tai nelabai rūpėjo. Jis tik norėjo gerais pažymiais baigti mokyklą, tapti gydytoju ir ramiai sau gyventi nieko sau neatsakydamas. Atrodo, kad niekas negalėjo berniukui sutrukdyti, net ir geriausias draugas, bet kažkas turėjo kitų planų. Vieną dieną Kei užsižiopsojo eidamas per gatvę ir buvo partrenktas sunkvežimio. Išgyventi buvo neįmanoma. Bent jau paprastam žmogui. (AZ)

Stats

10
22% (Balsavo:4)
9
22% (Balsavo:4)
8
22% (Balsavo:4)
7
17% (Balsavo:3)
6
17% (Balsavo:3)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Tokyo Ghoul
Tamsi atmosfera, daug veiksmo, kovų, kraujo, smurto.
Vienoje visuomenėje gyvena žmonės ir gūlai/pusžmogiai.
Abu protagonistai moksleiviai, gyveną normalų gyvenimą iki incidento, pakeituss jų gyvenimą. Protagonistai medžojami policijos, patiria daug skausmo ir tampa eksperimento dalimi.
Psichologija, moraliniai klausimai dėl to kas gara ir bloga, teisinga ir neteisinga. Garso takeliai taip pat geri ( psycho pass kūrėjo Ajin, o Tokyo ghoul TK from grupės op daina)
Rekomendavo Hutai
Death Note
Abu protagonistai moksleiviai, išsiskiria savo intelektu.
psichologija, moraliniai klausimai bei gerai parodytas žmogiškumo netekimas. Tie patys įgarsintojai ( jap.) gana įtraukiantis, turi daug veiksmo ir gerus garso takelius.
Rekomendavo Hutai
Parasyte - the maxim; Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Žiaurus paraulis, tamsi atmosfera, veiksmas, smurtas, kovos, kraujas. Anime kelia moralinius klausimus dėl žmogiškumo ir to kas gera ir bloga.
Protagonistų moksleivių gyvenimas pasikeičia po incidento, jie mokosi įvaldyti galias ( Šiničis turi Migi, o Kei turi IBM). Geri garso takeliai, visai nebloga istorija. Antigonistai panaudoja savo jėgas, kovojant prieš žmoniją. Daugybė aukų ir mirusiu nekaltų žmonių, kas duoda protagonistui naują užduoti - sustiprėti ir įveikti priešininką.
Rekomendavo Hutai
Psycho-Pass
Moralinis dviprasmiškumas, kaip viena pagrindinių minčių. Ajin anime siaubingi ir nežmogiški dalykai atliekami pusžmogiams, dėl iš ankstinių nuostatų ir naudos "elitui". Tą patį matome ir psycho pass, kai visuomenė bijo ir teisia labiau išsiskiriančius žmonės.
Galime pradėti klausinėti etiką - kas turėtų gyventi ir mirti. Žinoma, norime palaikyti protagonistus, tačiau klausimus kelia - gerai ar blogai žudyti kitą.
Abu anime turi daug intrigos, gana tamsi atmosfera, keliami moraliniai ir etiniai klausimai ( gerai/blogai, teisinga/neteisinga ir kas turi daugiau jėgos žmonės, ar aukštesnes pareigas turinys asmenys. Daug veiksmo, smurto, kraujo, tas pats muzikos kompozitorius.
Rekomendavo Hutai
Monster
Realistiška animacija, daug veiksmo, labai įtraukiantis, tamsi atmosfera, psichologija. Geras veikėjų vystymas, moraliniai klausimai.
Istorijos pakitimas, kai veikėjai ir jų priežastys pasielgti vienaip ar kitaip parodomos kitu kampu.
Rekomendavo Hutai
Zankyou no Terror
Protagonistus, kurie patyrė daug skausmo ir žiaurumo, persiokiaja vyriausybė. Abu pagrindiniai herojai nėra pozityvūs veikėjai, tačiau labai protingi.
Terorizmas, ginklai, smurtas, kraujas, veiksmas. Panaši muzika.
Rekomendavo Hutai
Akira
Abu anime turi organizacijas, kurios eksperimentuoja su žmonėmis turinčių išskirtinių gebėjimų. Protagonistai turi antamtinių galių ir dėl to yra medžiojami kitų organizacijų. Daug veiksmo, smurto, kraujo. Visai gera animacija ir garso takeliai.
Rekomendavo Hutai
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Prisikėlimas, baimė, drama, nežinomybė, žmonės siekiantys tavo mirties. Truputis siaubo, smurto, kraujo, įtraukiantis. Kelia moralinius klausimus dėl to, kas gerai ir blogai.
Tokyo Ghoul
Šiame anime taip pat yra tokių kuriuos gaudo policija.
Juos nevadina žmonėmis, juos vadina pusžmogiais, bet čia ne žmonės bijo pusžmogių, o pusžmogiai žmonių, kas sugauna pusžmogį tam atitenka nemaža pinigų suma.
Su sugautais pusžmogiais daromi žiaurūs tyrimai...
Bet šio anime atmosfera labai panaši į Tokyo Ghoul'o. :)

Komentarai

TheScythian | 2016-11-29 15:35:34

šis anime truputį primena Natalie Babbit knygą „Amžinieji Takiai”. Ten irgi yra žmonių, kurie negali numirti. bet ten ir siužetas, ir motyvas visai kitas bet tema labai panaši. Tai vienintelis panašumas.

PauliuX | 2016-11-30 14:25:43

Is rekomendaciju speju, kad bus neblogas anime.

LUKAS901 | 2016-12-05 22:36:41

Ar versit 2 sezonas? Butu malonu jei pasakytumet

Klaudijus | 2016-12-05 23:53:17

Pirma turi pirmą sezoną išversti, o tada bus matyt.

Hutai | 2017-01-17 22:43:00

Pirmo sezono vertimas baigtas. Užsiimsiu antru ir filmais sulaukus geresnių titrų.
Lieka redagavimo ir kodavimo darbai

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.