Ano natsu de matteru

Ano natsu de matteru

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2012
Režisierius: Nagai Tatsuyuki
Studija: J.C. Staff
Žanrai: Drama, Romantinis, Mokykla, Fantastinis

Statistika

Balas: 8.5
Stebi: 75
Žiūrėjo: 3567

Vertinimas

/12

Aprašymas

Grupė draugų per ilgąsias vasaros atostogas nusprendžia pastatyti filmą. Proceso metu jie geriau susipažįsta net tik su kino filmų gamyba, bet ir vieni su kitais, o svarbiausia - patys su savimi. Bręstantys santykiai tarp jaunųjų komandos kūrėjų įgauna vis kitokių atspalvių, kai juos ištinka įvairūs, kartais netikėti išbandymai. Taip paprastos pastangos išvengti vasarinio nuobodulio greitai pavirsta į žymiai sudėtingesnį, intymesnį ir visa atskleidžiantį draugų nuotykį.

Stats

10
29% (Balsavo:16)
9
32% (Balsavo:18)
8
23% (Balsavo:13)
7
7% (Balsavo:4)
6
2% (Balsavo:1)
5
2% (Balsavo:1)
4
4% (Balsavo:2)
3
2% (Balsavo:1)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Onegai Teacher
istorija gal siek tiek skiriasi bet is esmes anime panasus.Pagrindinis veikejas molis tiek cia tiek ten.taigi rekomenduoju nenusivilsit tiesa pasakius neapsisprendziu kuris geresnis.
Rekomendavo Alkanas Maniakas
Onegai Teacher
Beveik identiškos istorijos, bet visgi Ano natsu de matteru daug daug kartų geresnis ir įdomesnis. Bent jau man. Patariu pažėt abu šiuos anime.
Rekomendavo Yukixo

Komentarai

Alkanas Maniakas | 2017-03-13 18:36:12

Perziurejau sia meiles istorija ir likau nustebintas. Taigii yra nevykelis kuris susipazys ta neitiketinomis aplinkybemis su mergina . Ta mergina tampa pagrindine filmo veikeja kuri filmuoja draugai. Filmas nepabaigiamas kurti del labai svarios priezasties....Tada siek tiek asaru. Ir pabaiga tokia stebinanti.nes viskas isvystoma per kelias minutes labai daug ir parodoma kaip pasibaige zodziu jei nesupratot tai reiskias nematet sio anime . Jis man siek tiek nesa i onegai teacher tad kodel tiek mazai perziuru ?????

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.