Berserk

Berserk

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 1997
Režisierius: Hiroyuki Morita
Studija: OLM
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Drama, Fantastinis, Siaubas, Antgamtinis, Armija, Vyresniems, Smurtas, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.9
Balas (MAL): 8.36
Stebi: 91
Žiūrėjo: 4593

Vertinimas

/25

Aprašymas

Istorija vyksta tamsiuose viduramžiuose, drąsus jaunuolis vardu Guts'as, kad išgyventų priverstas kautis kaip samdinys žiauriuose mūšiuose. Vieną dieną likimas jį suveda su kitu jaunuoliu vardu Griffith'as, jis samdinių būrio vadinamos "Band of the Hawk" vadas. Netikėtai Guts'as yra priverstas prisidėti prie Griffith'o ir jo būrio. Taip prasideda naujas Guts'o gyvenimo etapas. Nors Guts'as ir Griffith'as yra visiškos priešingybės bet jų komanda būrį veda į pergales. Pamažu samdinių būrys ima garsėti savo žygiais, bei kilti karaliaus akyse, viskas klojasi kaip per sviestą, tačiau neilgai trukus viskas subyra...

Stats

10
41% (Balsavo:29)
9
27% (Balsavo:19)
8
25% (Balsavo:18)
7
3% (Balsavo:2)
6
3% (Balsavo:2)
5
0% (Balsavo:0)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
1% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Shigurui
Abu serialai turi gana panašų siužetą, kaip ir du pagrindinius veikėjus, tik vienas anime vyksta viduramžių aplinkoje, o kitas feodalinėje Japonijoje. Abu dvelkia tamsia atmosfera, pasižymi nemažu smurtu. Turintiems psichologinių problemų ir jaunesniems kaip 16 metų - nerekomenduotina.
Rekomendavo Klaudijus
Shingeki no Kyojin
Tamsios fantastikos atstovai su siaubo elementais, viduramžių aplinka, nemažai smurto, gal net ir šokiruojančių vietų ir posūkių, abu turi ypač panašią atmosferą, sukeliančią panašius jausmus.
Koutetsujou no Kabaneri
Berserk žodžiais neapibūdinsi, reikia jį pažiūrėti. :)
GantZ
Pasižymi tamsiais, galbūt net į neviltį varančiais pasauliais, nemažu fiziniu ir psichologiniu smurtu.
JoJo no Kimyou na Bouken
Abu serialai GAR stiliaus (vyriškumas ir kietumas liejasi per kraštus), sukurti pagal ''old school'' mangas. Abudu pasižymi draugyste, neapykanta, pagrinde tarp vyrų, kurie karts nuo karto išlieja VYRIŠKĄ ašarą, o moterys į šoną nustumtos. Jei pavargot nuo visokių mazgočių - skystablauzdžių berniūkščių, tai jums turėtų būti kaip šviežias oro gurkšnis. Kol Berserk pagrinde visą laiką išlaiko rimtą nuotaiką, Jojo nesibaimina atrodyti keistai ir absurdiškai, o ir pašmaikštauti sugeba.
Claymore
Viduramžių aplinka, dideli kardai, demonai, geros kovos. Siužetai gan skirtingi, bet atmosfera panaši, tik gal Berserk kiek tamsesnis, užtat Claymore pagrindiniai veikėjai ne vyrai, bet už save galinčios pastovėti moterys, bet deja, yra vienas įkyrus veikėjas... Jei patiko vienas, turėtų patikti ir kitas.
Devilman: Crybaby
Berserk autorius buvo įkvėptas Devilman mangos, tad jei patiko vienas iš šių anime - patiks ir kitas.