Black lagoon

Black lagoon

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2006
Režisierius: Katabuchi Sunao
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Armija, Trileris, Vyresniems, Smurtas
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.61
Balas (MAL): 8.2
Stebi: 134
Žiūrėjo: 5341

Vertinimas

/12

Aprašymas

Black Lagoon yra Japonų manga ir anime, sukurti Rei Hiroe. Veiksmas rutuliojasi apie samdinius, dar kitaip žinomus "Lagoon Company". Lagoon Company plukdo jūrom savo Torpediniu Kateriu įvairius krovinius, pavyzdžiui pagrobtus žmones, ginklus ir pan, žodžiu jie yra pristatymo kompanija. Anime pilnas veiksmo, tai čia pamatysit daug kraujo, labai daug šaudymų ir mirčių. Pats maloniausias dalykas jame tai ginklų įvairovė ir tikslus jų pateikimas. Veiksmas vyksta Roanapur mieste, kuris yra Tailande. Miestas padalytas į dalis, kurias valdo tam tikros mafijos pvz. - Hotel Moscow, triados ir kt.


Stats

10
24% (Balsavo:24)
9
37% (Balsavo:37)
8
17% (Balsavo:17)
7
18% (Balsavo:18)
6
2% (Balsavo:2)
5
1% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-06-03
?/12 Serijos
Įvertinimas: 8.75
Shin~
Bendras 8.75
Istorija 8
Muzika 8
Veikėjai 10
Menas 9

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Cowboy Bebop
Šitie anime turi nemažai panašumų, nenustebčiau, kad Black lagoon kūrėjas(ai) buvo Coboy bebop gerbėjas(ai). Abiejų anime pagrindinių veikėjų komandos pragyvena iš savotiško ''pasiuntinukų' verslo': vieni premijų medžiotojai, kiti piratai. Tai pat tie veikėjai tarpusavyje turi nemažų panašumų, pamatę abu - įsitikinsit. Pasižymi puikiomis veiksmo scenomis, kovomis su ginklais, susišaudymais, turi nemažai humoro, bei vyrauja gerai matoma Vakarietiškoji kultūra. Jei matei vieną iš jų ir patiko, tai būtų nuodėmė nepamatyti kito.
Rekomendavo Klaudijus
Baccano!
Mafija, gaujos, ginklai, juodas humoras, pamišę veikėjai ir garantuotai gerai praleistas laikas!

Komentarai

Lyrika | 2016-12-02 10:14:14

Black Lagoon Šiame anime kūrinyje yra daug veiksmo, kraujo, nerasit fantastikos, bus susišaudymų ir mirčių. Vienas pagrindinių veikėju Okajima Rokuro lagunos komadoje buvo pakrikštytas kaip "Rock" buvo paprastas verslininkas. Kol viena karta verslo kelionėje buvo pagrobtas lagunos grupuotės. Jie pareikalavo išpirkos, bet jo bosai jį apleido ir paliko vieną grobiku rankose. Neįtikėtinas dalykas toks paprastas žmogelis prisijungė prie Black lagoon grupuotės! Va čia ir prasideda jo nuotykiai, kurie be abejo beveik visi yra neteisėti. Šis anime neturi pagrindinės istorijos, bet yra įtraukiantis ir įdomus. Kaip ir kiti šio anime sezonai. Mano vertinimas 8/10.

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.