Deadman wonderland

Deadman wonderland

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2011
Režisierius: Koichi Hatsumi
Studija: Manglobe
Žanrai: Veiksmas, Siaubas, SciFi, Jaunuoliams, Smurtas, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.67
Balas (MAL): 7.41
Stebi: 219
Žiūrėjo: 6707

Vertinimas

/12

Aprašymas

Stiprus žemės drebėjimas sukrečia didžiąją dalį Japonijos ir paskandina tris ketvirtadalius Tokijo. Po dešimties metų prasideda istorija apie Igarasi Gantą, iš pažiūros paprastą ir neįdomų Nagana prefektūros vidurinės mokyklos moksleivį. Išgyvenęs didįjį žemės drebėjimą, Gantas nieko neatsimena apie šią tragediją ir gyvena tik paprastą, normalų gyvenimą. Visa tai pasikeičia, kai vieną dieną kruvinas nepažįstamasis su raudonais šarvais išnyra prieš jo klasės langą. Pamišęs Raudonasis Žmogus išžudo visą klasę. Užuot nužudęs ir Gantą, įstato į jo krūtinę raudoną kristalo šukę. Praėjus keletui dienų nuo šio įvykio, Gantas tampa vieninteliu įtariamuoju, o įtartinai staigaus teismo metu pripažįstamas kaltu ir įkalinamas Mirtininkų Atrakcionų Parke (Deadman Wonderland) – milžinišką teminį parką primenančiame kalėjime. (AZ)

Stats

10
26% (Balsavo:46)
9
31% (Balsavo:54)
8
32% (Balsavo:56)
7
9% (Balsavo:16)
6
2% (Balsavo:3)
5
1% (Balsavo:2)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Mirai Nikki
abi merginos yra abiejuose anime kažkokios keistos bei tuo pačiu metu įdomios... tai pat, skuba į pagalba pagrindinems veikėjams.
Rekomendavo Ehrahh
Ajin
Deadman wonderland ir Ajin. Neneigsiu visi anime prasideda netikėtu įvykiu, abiejuose anime nelaimeliams kažkas ateina į pagalbą, abiejuose anime nelaimelis patenka į kaleimą-labaratoriją, ir žinoma abiejuose anime panašūs žandrai tai Veiksmas, Siaubas, SciFi, Jaunuoliams, Smurtas ir Tragedija
Rekomendavo krista
Shingeki no Kyojin
Verdančios kovos ir daug kraujo.
Rekomendavo Vysnius
Another
Siaubo žanras, turintis kraujo ir įdomią istoriją. Jeigu jums patinka "tamsūs" anime, tai šie jums kaip tik tiks.
Rekomendavo Vysnius
Tokyo Ghoul √A
Kiek Tokyo Ghoul'e, tiek ir Deadman Wonderland'e pradžioje įvyksta viskas nenuspėjamai. Abu veikėjai bėgant laikui ima stiprėti ir įgauna daugiau pasitikėjimo savimi. Manau, kad turėtu patikti tai, jog pasiūlytame anime tai pat aiškėja gan įdomios paslaptys... Jeigu dar nematėte šio anime, tuomet net nedvejodami lėkit leisti savo kreditų ant neįtikėtinai nuostabių serijų.