Death note

Death note

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 37
Metai: 2006
Režisierius: Araki Tetsurou
Studija: Madhouse
Žanrai: Paslaptingas, Antgamtinis, Policija, Psichologinis, Trileris
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.2
Balas (MAL): 8.74
Stebi: 428
Žiūrėjo: 20852

Vertinimas

/37

Aprašymas

Ką darytum, jei galėtum spręsti, kam lemta gyventi, o kam - mirti? Ką darytum, jei turėtum Dievo galią? Toks klausimas iškyla talentingam japonų studentui Jagamiui Laitui, kai jis vieną dieną randa „Mirties Užrašus“, nuobodžiaujančiam Mirties Dievui Ryukui priklausantį sąsiuvinį, į kurį įrašius bet kokio žmogaus vardą tas žmogus miršta. Daugeliui toks antgamtinis mirtį sėjantis įnagis keltų vien baimę, bet tik ne Laitui – šis jame mato galimybę. Galimybę išpildyti savo utopinę svajonę – sukurti pasaulį be visų, jo nuomone, nenusipelniusių gyventi individų (nusikaltėlių) ir tapti jo Dievu. Neilgai trukus Laitas pradeda savo kruvinajį žygį žudydamas visų pasaulio šalių niekšus. Tarptautinė Interpolo organizacija beveik iš karto pastebi, jog nusikaltėliai pradeda masiškai mirti paslaptingomis mirtimis, ir nežinomo žudiko pėdomis pasiunčia savo geriausią agentą, žinomą vien inicialu L – protingiausią pasaulio detektyvą. Mirtinas lošimas tarp Laito ir L prasideda, lošimas, kuriame statoma viso pasaulio ateitis...

Stats

10
55% (Balsavo:181)
9
24% (Balsavo:81)
8
13% (Balsavo:44)
7
5% (Balsavo:15)
6
1% (Balsavo:4)
5
2% (Balsavo:5)
4
1% (Balsavo:2)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2016-04-11
?/37 Serijos
Įvertinimas: 9
weirdous
Bendras 9
Istorija 8
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 9

2016-12-28
?/37 Serijos
Įvertinimas: 10
zerogirl
Bendras 10
Istorija 10
Muzika 10
Veikėjai 10
Menas 10

2017-03-14
?/37 Serijos
Įvertinimas: 9.75
A31
Bendras 9.75
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 10

Geriausias matytas anime. Užkabina nuo pačių pirmųjų serijų. Ta protų kova pirmosiose 7-10 serijų labiausiai intriga jaučiasi. Paskui Pats serialas kaip gera šachmatų partija: susiplanuoji kelis ėjimus į priekį, priešininkas elgiasi pagal planą, tik pyst paskutiniu momentu priešininkas kitokį ėjimą padaro ir pradeda tave spausti į kampą. Ir vėl viską iš naujo permąstyti planą reikia. Toks ir šis serialas - kupinas intrigos.
Dėl muzikos uždėjau 9 dėl antrosios intro muzikos. Nu nelimpa tokiam serialui tas japan-metalcore ar kaip pavadint jį.

2017-06-16
?/37 Serijos
Įvertinimas: 9
Shin~
Bendras 9
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 9
Menas 8

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Gankutsuou: The Count Of Monte Cristo
Išdavystės! Žmogžudystės! Kerštas! Beprotiškas juokas! Įspūdingas, nepaprastas ir šokiruojantis siužetas! Abu anime pasižymi neįtikėtinai detaliu iš anksto apgalvotu veikėjų planu; Death Note turi suplanuotą kovą tarp Lighto ir L, o per Gankutsuou visi nušluojami ypač gerai apgalvoto Edmono įsiūčio ir keršto potvynio bangos.
Rekomendavo Klaudijus
Steins;Gate
Death Note ir Steins;Gate turi gana painią ir rimtą istoriją su tamsia atmosfera.

Nors tematikos visai skirtingos (Steins;Gate mokslinė fantastika ir keliavimas laiku, o Death Note antgamtinis ir galima sakyti tyrinėjantis žmogaus prigimtį) jie turi savotiškų panašumų.

Death Note istorija ir veiksmas pritraukia dėmesį jau nuo pirmo epizodo, nors vėliau kiek suprastėja ir pabaiga tikriausiai nuliūdina daugelį žiūrovų. Tuo tarpu Steins;Gate prireikia keletos epizodų įsibegėti, o pabaiga vis gerėja ir gerėja.

Kad ir kaip būtų abu anime turi tamsią atmosferą, kuria tik sustiprina vyresniai publikai skirtos mintys. Death Note truputi rimtesnis nei Steins;Gate, nors Steins;Gate komiškumą papildo mokslinės teorijos bei rimtos idėjos.

Abu anime turi neblogą istorija, kuri nuolat priverčia žiūrovus klausti ,,Kas bus toliau?" Taip pat anime turi ir daugelį perspektyvų, tad sunku pasakyti kas geras ar blogas, kas teisinga, o kas ne.
Rekomendavo Hutai
Aoi Bungaku Series
Abu anime sukurti Mad House studios, jie skirti kiek vyresniai publikai. Žanras psichologinis, trileris. Atmosfera tamsi, koncentruojamasi į žmogaus prigimtį, žmogiškumą, vertybes ir vidinį pasaulį. Prie šių darbų prisidėjo ir Takeshi Obata, kuris kūrė veikėjų dizainą abiem anime, taip pat ir Hideki Taniuchi, kuris kūrė garso takelius.
Rekomendavo Hutai
Psycho-Pass
Jeigu kam nors patinka filosofijos ir etiškumo pasvarstymai, šie anime turi atspalvius, kurie priverčia žiūrovus galvoti apie moralę ir vertybes. Psycho pass ir Death Note leis jums pagalvoti, kas gi yra tas teisingumas, kas yra gerai, o kas ne, kai reikia susidoroti su nusikaltimais ir kitomis problemomis. Taip pat puikiai parodyta, kad tobula ir santarvėje gyvenanti visuomenė yra neįmanoma, jeigu ketiname paaukoti kitų gyvybes, vien todėl, kad šiame pasaulyje jie netinka.

Psycho-Pass protagonistai dažnai atsiduria situacijose, kuriose negalima rasti sprendimo, atitinkančio daugumos norus. Panašiai ir su Laitu Yagamiu, bei L ir jo pasekėjais.
Rekomendavo Hutai
Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregotozukai
Abiejuose anim'uose egzistuoja serijinis žudikas, bandoma išsiaiškinti kas kur kada ir kaip žudo.
Abu anime yra psichologiniai, turi kraujo, ir abu įtraukiantys.
Rekomendavo Kiiro
Monster
Abu anime ''katės ir pelės žaidimas,'' gėris ir blogis, gyvybės svarba ir t.t. Death note gali greičiau įtraukti, o Monster žiūrint gali prireikti daugiau laiko norint įsijausti, abu ne turi tiek ir daug veiksmo. Jų istorijos gan sudėtingos, ypač monster, kuris taip pat turi kur kas daugiau veikėjų ties kuriais susikoncentruoja, ne taip, kaip Death note, kuris turi tokių tik keletą. Abu užduoda moralinius klausimus, taip pat turi šiek tiek filosofijos, nemažai siužeto posūkių. Monster šiek tiek rimtesnis ir realistiškesnis, nėra ''super natural'' kaip Death note, taip pat remiasi ir konspiracijos teorijom, o veiksmas vyksta keliais dešimtmečiais atgal realistiškai pateiktame to laikotarpio Vokietijoje - Čekijoje. Abu šie serialai aukščiausio lygio savo žanro atstovai.
Kuro no Sumika: Chronus (Anime Mirai)
Psichologiniai anime apie mirties dievus, kuriuos gali matyti tik išrinktieji.
ZETMAN
Abu anime truputi paaugusiai publikai - tamsi atmosfera, žiauroki, truputis siaubo ir fantastikos elementų. Psichologiniai, gana intensyvūs, kelia moralinius ir filosofinius klausimus - kas gera ir bloga, teisinga ir neteisinga.
Ajin
Abu protagonistai moksleiviai, išsiskiria savo intelektu.
psichologija, moraliniai klausimai bei gerai parodytas žmogiškumo netekimas. Tie patys įgarsintojai ( jap.) gana įtraukiantis, turi daug veiksmo ir gerus garso takelius.
Zankyou no Terror
Death Note ir Zankyou no terror skirti truputi vyresniai/ brandesniai publikai, kadangi nėra daug apvalumų hormonų audroms tenkinti.
Abu anime rimtesni, gana realistiški, detali animacija, protagonistai, nors ir labai protingi, yra blogiukai - žudo žmones, atlieka teroristinius išpuolius,
Visai įtraukianti istorija, psichologija, veiksmas, smurtas, geri garso takeliai.
Another
• Panaši atmosfera.
• Abejuose anime bandoma atikratyti priešo.
• Abejuose anime bandoma išsiaiškinti apie paslaptingas mirtis ir kaip jas panaikinti.
Psychic Detective Yakumo
Sutampa pagr. veikėjai. Tik, kad čia nenori žudyti žmonių, o jiems padėti.
Ajin 2
Abu protagonistai moksleiviai, išsiskiria savo intelektu.
psichologija, moraliniai klausimai bei gerai parodytas žmogiškumo netekimas. Tie patys įgarsintojai ( jap.) gana įtraukiantis, turi daug veiksmo ir gerus garso takelius.
Phantom ~Requiem for the Phantom~
Anime panašūs tamsia atmosfera mirtys, žudynės. Pagrindis veikėjas taip pat panašus. Tikrai rekomenduoju.
Subete Ga F Ni Naru: The Perfect Insider
Pagrindiniai veikėjai labai protingi. Žmogžudystės, žmogiškumo praradimas, paslaptingumas, tamsi pasaulio atmosfera.

Komentarai

spiritas | 2015-08-23 05:49:11

Ahh nostalgija nostalgija vienas is tu anime del kuriu gali pradet ziuret dar dar dar dar ir dar daugiau kitu

Miku | 2015-10-14 17:06:36

Vertas žiūrėjimo!

Bertutė_ | 2016-02-18 20:40:44

Pats geriausias mano matytas! Tik geriausi įvertinimai, patariu visiems))

weirdous | 2016-04-29 19:18:08

Patariu visiems pažiūrėti... Tikrai labai įdomu.

Onii_Saruyama | 2016-06-08 18:46:11

Po tokio nuostabaus anime net nesinorėjo kitų žiurėti...

Audrelio | 2016-07-13 19:24:54

Po šio anime tikrai suprasi , kad nereikia džiaugtis per anksti .

Emis Vos | 2017-02-07 16:59:28

Pritariu

Wolfie_Queen | 2016-08-30 12:05:42

Na tikrai nuostabus ir nepamirštamas ♥ Įdomus ir paslaptingas, kiekvienos serijos pabaigoje koks nors įvykis verčiantis pažiūrėti kitą seriją.

Meda.renk^^ | 2017-01-01 11:41:45

Labai gaila kad ne dubliuota, bet anime tai tas kuris parodė man kokius kitus anime turėčiau žiūrėt.

A31 | 2017-03-14 00:32:25

ir kokius?

kitsume | 2017-07-16 14:17:10

šis anime tikrai geras tik gaila, kad pabaiga... (nesakysiu ) o šiaip tai rekomenduoju pažiūrėti jeigu dar nežiūrėjote .

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.