Gungrave

Gungrave

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 26
Metai: 2003
Režisierius: Kitayama Shigeru, Toshiyuki Tsuru, Tetsurou Araki, Hiroshi Kimura, Kou Matsuo, Masuhara Mitsuyuki
Studija: Madhouse
Žanrai: Veiksmas, Drama, Fantastinis, Super Galios, Vyresniems
Papildomai: MAL

Statistika

Balas: 9.18
Balas (MAL): 7.99
Stebi: 43
Žiūrėjo: 1939

Vertinimas

/26

Aprašymas

Pasaulyje, kuriame viešpatauja skurdas ir neteisybė, vienintelis dalykas, kuo gali pasitikėti, yra draugai. Brandon Heat ir Harry MacDowell, užaugę našlaičių prieglaudoje, nuo mažens kartu bando išgyventi mieste, kur nusikalstamumas yra neatsiejama jų pasaulio dalis. Būdami nedidelės gaujos lyderiais, jie kovoja dėl išgyvenimo, tačiau būnant tik smulkiosiomis nusikalstomo pasaulio žuvelėmis, jiems nebuvo lemta ilgai džiaugtis lengvu ir nerūpestingu gyvenimu. Artimi draugai, vienas po kito žūsta, priversdami likusiuosius gyvais susimąstyti. Harry MacDowell turi tik vieną svajonę - numalšinti valdžios ir jos teikiamos galios troškulį, tuo tarpu Brandon Heat pasirengęs sekti paskui geriausią savo draugą ir padėti sunkiame kelyje į pripažinimą. Netikėtai tapę vieno iš nusikaltamo sindikato - Millenion - nariais, jie greitai kopia karjeros laiptais ir netrukus priimami į vidinį, elitinį Millenion ratą. Nuo šio momento dar labiau progresuoja abiejų draugų pastangos siekti savo svajonės ir dėl to tenka kai kam nukentėti... Millenion įkūrėjo, Big Daddy, tikslas buvo apsaugoti artimiausius žmones, dėl to visa sindikato struktūra remiasi kuo didesnės gerovės siekimu bei ištikimybe, arba kitaip Iron Law. Big Daddy yra senamadiškas, todėl siekdamas savo tikslų stengiasi vengti bereikalingų aukų. Tuo tarpu Harry MacDowell filosofija remiasi paprasta taisykle - tikslas pateisina priemones. Tarp šių asmenybių lieka Brandon Heat - elitinis sweeper'is, nenugalimas žudikas. Tyliam ir melancholiškui, paaukojusiam meilę ir laimę, Brandon artimesnė yra Big Daddy svajonė, tačiau nuo pat vaikystės, jis sau pažadėjo, bet kokiu atveju, palaikyti Harry. Ką tokiu atveju jis turėtų pasirinkti? Kuo toliau, tuo labiau Harry pamiršta senuosius laikus ir žuvusius draugus. Jo akys nukreiptos tik į priekį - link išsvajotos laisvės. Siekdamas savo svajonės, jis klastingai ir sumaniai šalina iš kelio kliūtis. Ir štai dar vienas lūžis - siekdamas dar didesnės galios Harry finansuoja slaptą projektą - Necro-Rise, kurio tikslas yra sukurti nenugalimų karių armiją. Ilgainiui nuslėpti savo ketinimų jis nebegali ir tiesiog nebenori, nes valdžios ir neribojamos laisvės troškimas jį tiesiog užvaldo - jis pasikėsina į didžiausią iki tol turėtą vertybę, t.y. draugystę...

Stats

10
71% (Balsavo:20)
9
4% (Balsavo:1)
8
11% (Balsavo:3)
7
7% (Balsavo:2)
6
0% (Balsavo:0)
5
7% (Balsavo:2)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Devil May Cry
Abu anime turi ir kompiuterinį žaidimą.
Pagrindinis veikėjas vienišius, naudojasi keliais ginklais.
Daug veiksmo, kovų, kraujo ir mirčių.
Rekomendavo Hutai
Resident Evil: Biohazard 1 - Degeneration
Zombiai ir dar keistesni bei stipresni padarai. Įdomus pagrindiniai veikėjai. Daug veiksmo, kovų ir kraujo. Abu anime turi ir vidoe žaidimą pagal juos.
Rekomendavo Hutai
Resident Evil: Biohazard 2 - Damnation
Zombiai ir dar keistesni bei stipresni padarai. Įdomus pagrindiniai veikėjai. Daug veiksmo, kovų ir kraujo. Abu anime turi ir vidoe žaidimą pagal juos.
Rekomendavo Hutai
Gankutsuou: The Count Of Monte Cristo
Abu kūriniai pasižymi dviejų geriausių draugų draugyste, kuri dėl tam tikrų ambicijų pereina prie vieno iš draugo išdavystės, didžiulio skausmo ir galiausiai keršto.
Baccano!
Domina mafija ir gaujos - puiku! Abejose to yra, tik Gungrave kiek giliau į tai skverbiasi. Taip pat abu turi nemažai susišaudymų, smurto, daug veiksmo ir antgamtiniai reiškinių (ypač antroje Gungrave pusėje), istorijos skirtingos, ypač jų struktūra: Bacano šokinėja nuo vienos vietos prie kitos vietos, tas pats ir su laiku, gali ''dabartį'' parodyti ir praeitį (nuo kelių akimirkų iki kelerių ar net daugiau metų), tad šiokia tokia dėlionė žiūrovams. O Gungravave pirma serija dabartis, o nuo antros šiek tiek daugiau nė pusė anime - praeitis, po to vėl pratęsią pirmos serijos veiksmą, o istorija kiek konkretesnė, rimtesnė ir gilesnė.
Ghost in the Shell
Nusikaltimai, kovos, susišaudymai, daug veiksmo, tamsi atmosfera, jai tinkantys garso takeliai, keletas tų pačių įgarsintojų.
Trigun
Panaši tematika ir vakarietiškas stilius. Vienas niūrus ir tamsokas, o kitas komedinis. Tačiau abu turi gerus pagrindinius veikėjus, kurie šauniai įvaldė ginklų meną, bet labai brangina kitų gyvybes.Daug veiksmo, kovų, išdavystė, įtraukianti istorija ir geri garso takeliai.
Berserk
Vis besikaičiantys santykiai tarp geriausių draugų, išdavystė, kovos, kraujas, smurtas, meilė. Protagonistai nuolat stiprėja ir tobulėja, geri garto takeliai ir tamsi atmosfera.
Berserk (2016 - 2017)
Vis besikaičiantys santykiai tarp geriausių draugų, išdavystė, kovos, kraujas, smurtas, meilė. Protagonistai nuolat stiprėja ir tobulėja, geri garto takeliai ir tamsi atmosfera.
Castlevania
Anime pasiremtas žaidimu
Įtraukianti istorija
Smurtas, kovos, kraujas, veiksmas
Tamsi atmosfera ir realistiška animacija.

Komentarai

Komentarų nėra! Būk pirmas!

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.