Noragami

Noragami

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 12
Metai: 2014
Režisierius: Tamura Koutarou
Studija: Bones
Žanrai: Veiksmas, Nuotykiai, Komedija, Jaunuoliams, Antgamtinis, Ginklų Kovos
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.91
Balas (MAL): 8.18
Stebi: 190
Žiūrėjo: 3719

Vertinimas

/12

Aprašymas

Yato yra nepilnametis dievaitis ir save pasiskelbęs „Pasiuntinys Dievas“, kuris svajoja turėti milijonus garbintojų. Nors ir neturėdamas nei vienos jam skirtos šventyklos, Yato turi didžių tikslų. Savo dienas jis leidžia vykdydamas keistus darbus už 5 jenus, iki kol vaikino „ginklas“ palieka savo netikųsį šeimininką.
Jau kai viskas atrodo šiam Dievui labai prastai, jis sutinka merginą, vardu Iki Hiyori, kuri jį išgelbėja nuo automobilio, bet pati pakliūna po ratais. Ji stebuklingai išgyvena, bet avarija išlaisvino jos sielą, kuri dabar gali palikti merginos kūną. Hiyori reikalauja Yato padėti jai vėl tapti normaliai, tačiau merginai irgi tenka padėti Yato susirasti naują „ginklą“. Su Hiyori pagalba, Yato gyvenime vėl rodosi sėkmė.

Stats

10
48% (Balsavo:57)
9
20% (Balsavo:24)
8
20% (Balsavo:24)
7
8% (Balsavo:10)
6
0% (Balsavo:0)
5
3% (Balsavo:4)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
1% (Balsavo:1)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Kami-sama Hajimemashita
labai geras anime
Rekomendavo sem117
Soul Eater
Panašūs veikėjai, daug juoko, tiesa, Noragami, kiek rimtesnis už Soul Eater, tačiau abu jie kiek panašūs savo paprastumu, ginklų ir juos valdančiųjų santykiais ir t.t. Nuoširdžiai rekomenduoju abu anime, bei ačiū, tiems kurie dirbo, kad juos išverstų :)
Rekomendavo Zmogeliukas
Soul Eater
Abu anime panašūs, gera istorija, draugystė, be to, taip pat yra žmonės, galintys virsti ginklais bei meistrai, galintys juos valdyti.
Soul Eater
Panašūs veikėjų charakteriai, istorija, kovos.... ir tiesiog, abu jie nuostabūs!
Kami-sama Hajimemashita
Sveiki visi skaitantys,Kami-sama hajimemashita mane sužavėjo savo malone atmosfera ir gera nuotaika,tai anime ,kuri tikrai mielai žiūrėčiau po ilgos dienos! Jis manau labiau tiktų merginom žiūrėti. Peržiūrėjus Kami-sama hajimemashita puikiai tiktų Noragami. Tai dar vienas įtraukentis ir turintis gerą juoko doze anime. Mistikos,istorijų,juoko...ko tik jame nėra :) Iš savo patirties sakau,kad gali save prigaut netikėtai šypsantis.

Komentarai

Your senpai | 2016-03-09 04:22:04

Ne bet rimtai mldc, antras geras anime per šia savaite.

Povilas/Žiogas | 2016-03-10 20:50:06

Didelis AČIŪ Elfen už sunkų darbą. Na ir žinoma dėkoju tiems kas prisidėjo prie šio projekto.

RyzaLape | 2016-04-25 10:43:36

l. geras garso takelis šito anime ir pats anime nenuvalkiotas, įtraukiantis, ačiū

Zero10 | 2016-07-15 16:12:30

Nesamonė nebaigtas verst...nesuprantu kokia prasmė pradėt verst ir nebaigt...

Kiiro | 2016-07-15 17:33:49

Gal dar dabaigs... ?

Klaudijus | 2016-07-15 17:37:27

Jei kuris laikas neįkelta, nereiškia, kad mesta, o kada bus - nėra skirtumo, vertimai neterminuoti ir niekas niekam už tai atsakyti neturi.

Povilas/Žiogas | 2016-07-15 20:02:24

Siūlau visai nekelti jei nėra garanto, kad vertimas bus užbaigtas, arba redaguotojas suksis pakankamai greitai.

Kiiro | 2016-07-15 17:33:13

Likusias serijas peržiūrėjau angliškai - Nuostabus Anime ♥♥♥
Eh, norėjau paklaust, ar bus Noragami Trečias sezonas? :c
Ar dar versit Noragami...? c:
Pls Answer D

Povilas/Žiogas | 2016-07-15 20:00:00

Noragami yra verčiamas, o gal net ir išverstas, deja kaip bebūtų apmaudu pas mus didelis tingėjimo lygis na o gal ir užimtumas nemažas, tai nepajėgiam tinkamu greičiu patalpinti publikai paruošto produkto.
Kaip aš sakau jau geriau žiūrėti angliškai arba visai nežiūrėti negu žiūrėti f.in kokybe...

Klaudijus | 2016-07-15 22:03:22

Žiogai, ar man taip atrodo, ar iš tiesų kokia širšė tau įgylė, o gal kažkokią pagiežą prieš ką nors laikai?.. O kaži kada būtų tie vertimai patalpinti, ji lauktume, kol bus išversti ir po to suredaguoti, tuo labiau jei jie nestandartinės trukmės (∼13-26 serijų) - neproduktyvu.

Povilas/Žiogas | 2016-07-16 11:19:17

Na Tu pats pagalvok ir sugrįžk į eilinio anime žiūrovo kėdę. Kai yra pradėta talpinti anime ir tik pyst pusmečio pertrauka. Tu žiūri lauki kito epo po savaitę tarkim ir gan netrumpą laikką tylu. Tai elementaru, kad kyla klausimai, ar dar verčia ir t.t. Man regis per ne lyg daug dangstomės už to visi savanoriai už dyką, neterminuota. Turėt sąžinės reik...

Klaudijus | 2016-07-16 11:56:15

Na, mano atveju taip nebuvo, kadangi ir taip pernelyg daug išverstų buvo ir yra (kai žiūriu su eng. sub), jog atkreipčiau dėmesį į dar verčiamus. O sąžinės čia jau labiau reikia turėti žiūrovams, plius klausimas kas kam verčia, sau ar kitiems?

Klaudijus | 2016-07-16 12:11:05

O jei iš savo pusės... tai aš dar kaip ir iš idėjos verčiau, bet šiuo metu nelabai matau didelio poreikio tai tęsti.

Povilas/Žiogas | 2016-07-16 15:53:25

Kad jau užsivedžiau tai pratęsiu.
Ką mes laikome standartiniu anime? Sakai 13-26 epų nestandartinis. Koks skirtumas, pradėjai tai pabaik. Neturi dabar laiko, bet gal turėsi po mėnesio kito. Nemesk, o sakyk kad pristabdei dėl asmeninių priežasčių. Tokiu atveju būtų neblogai ne tame dabartinių ir planuojamų projektų straipsnyje rašyti. O prie pačio anime ties paskutiniu ir pirmu epu raštelti keletą žodelių, nes būkim paprasti žmonės retas kuris paskaito tą sąrašą, o jei kas tik ko paklausia mes iškart ir siunčiam į ten ir dar piktinamės kad viskas po nosim ar ant auksinės lėkštutės. Aš skaitau, kad lyg ir derėtų parašyti jei kas nutiko, vien jau tam kad nereikėtų kas kart rašyti rašinio ir aiškinti kas ir kaip vyksta, kodėl taip ar kitaip. Negalit jūs to padaryt tai suteikit man žinias apie vieną ar kitą projektą ir aš nepasididžiuosiu parašysiu.

Sakai verti iš idėjos? Čia gal tik Mantelio verčia sau, kad tobulėtų anglų žiniose, bei lietuvių rašyboje, skyryboje ir visame kame. O visi kiti manyčiau verčia tik iš idėjos ir noro prisidėti platinant anime. Ar kaip sakant būna tikrieji Senpai ir padeda suprasti kas kalbama tame jų taip mėgstame viename ar kitame anime. Jei jau pradėjai versti tai bent jau turėk padorumo pabaigti.

Kažkur mačiau Diax minėjo, kad vertimas ir serverio išlaikymas neturi nieko bendro. Pabusk žmogau tai taip glaudžiai susiję. Tai beveik tas pats kaip tu ir tavo draugė, jei tu jos karts nuo karto nepalepinsi ji tau nebeduos. Čia šitame reikale būtina bendradarbiauti rasti bendrą kompromisą. Sakyčiau būtų galima apjungti kelis vertėjus redaguotojus ir bent vieną epą į savaitę paleisti kokio nors anime nebūtinai ongoing. Kai yra pasiūla yra ir paklausa kas įtakoja pinigų padarymą ir kainas. Na bet ekonomikos pagrindų manau nereik čia dėstyt.
Pagalvokit apie mano pareiškimus, nes jie nėra iš piršto laužti...

Klaudijus | 2016-07-16 16:43:55

Gal neaiškiai išsireiškiau, turėjau omeny kad apie 13-26 yra įprastas serijų skaičius, tad ir mintis kitokia. O su tokiais išsireiškimais pradedi priminti garfildą... Beje, pagal Dainių, aukoja pagrinde ta pati saujelė žmonių, o kurie nepatenkinti, tai ir lieka nepatenkinti, bus daugiau ''animių'' ar ne - neaukos. Aš vien su tuo OPM ir Erased nusileidau, tiesą sakant, nepasakyčiau, kad jie man labai patiko, ypač pastarasis, tad tik gal daugiau peržiūrų sulaukė nei mano ankstesni vertimai (o gaila...), nemanau, kad kažkas vien dėl jų prisidėjo prie paramos. Jei būtų apmokestinimas, tai kitas reikalas... bet nebus. Tiesiog jau kuris laikas aktyvumo sumažėję iš visų pusių, o per daug to komandinio darbo nelabai čia ir buvo, o dabar netiek ir daug kažką darančių žmonių liko, kad kažką apjungti ar didesnio padaryti, tuo labiau jei nevisus tas gali sudominti. Tiesą sakant, ir pačiam kyla minčių mesti visą šitą reikalą, toks ten iš manęs vertėjas ir baisiai kam čia reikia mano vertimų, gal dar pabandysiu tą GITS stand alone complex pabaigti, nors nieko neprižadu...

Povilas/Žiogas | 2016-07-16 18:13:42

Jei jau Tu ketini nuleisti rankas... Tikrai mums šikna.
Liūdna man dėl to

Klaudijus | 2016-07-16 19:06:49

Kodėl? Mindaugo ir Dainiaus atveju suprasčiau.

Povilas/Žiogas | 2016-07-16 19:23:33

Tai kas bus kai neliks kam verst? Per kai kurių personų labai didelį norą viską perfect pateikt, net nesugebėsim užaugint kitos vertėjų redaguotojų kartos. Nežinau kaip ten viskas pas mus vysta viduje, bet iš esmės tai Dainius tik savininkas puslapio. O visas kita yra mūsų pačių darbas. Mums reikia dirbti taip kad lankytojai patys norėtų remti sau skirtą serverį. Aš ir tik aš taip manau, kad nereikia taip šveisti kiekvieno vertimo. Gi ne debilai čia lankosi ir supranta kad viskas yra megėjiško, ar net žemesnio lygio, bet ne mes norim viską pateikt geriau už tuos kurie pinigus už tai gauna tai yra televiziją. Jie iš to pelnosi. Jokia čia katastrofa jei nebus vieno ar kito kablelio, jei bus klaidų. Paprasčiausiai tereikia paprašyti kad žiūrovai išsakytų savo pastabas komentaruose. Taisai trini komentarą dėkoji žiūrovui. Jis patenkintas ir mums gerai. Aišku prisidės papildomas kėlimas į servą iš servo. Bet reik aukotis. Reik ir norinčius versti redaguoti priimti, o ne tikėtis , kad aties versti lituanistai. Gi po galais mes bendras projektas paremtas savanorevimu...
Pats savanoriavai tai žinai kad bet kokia pagalba yra į naudą

Klaudijus | 2016-07-16 19:32:32

Aš gi nevienintelis ''vertėjas'', o ir taip dauguma mano išverstų labiau peržiūrėtų tie, kas pradėtų eng. žiūrėti, pats labiau ir raginu tą padaryti, jei pakankamai moka anglų, rusų ar kokią kitą kalbą. O šiaip, manyčiau, kad ir taip išverstų anime pakankamai daug, kad supažindintų žmones su tais ''anime'' ir paskatintų žiūrėti kitom kalbom.

Evelina_Chan 0 | 2017-04-11 12:24:52

Pagaliau sulaukiau LT išverstų dalių Nors mačiau jau visas eng dub, bet vistiek gerą prisiminti iš naujo ❤❤❤

mystoganas | 2017-09-15 16:02:15

itraukiantis

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.