Berserk - Golden Age Chapter III

Berserk - golden age chapter iii aprašymas

Tik registruotas vartotojas gali žiūrėti.

Padėkojo: djtomas, Alutis, Dainius :), Robertyna, RamenGuy, karodievas, diewukas, modeztazzz, obbis, DarkUsb, Mindaugas Plauška, dadydaLT, Dominykas03, ToBe, einariukas, Indrei17, Yukixo, Quake, pipliux

Anime Grotuvas

Anime Grotuvas

Serijų Statistika

Apžvalga:

Patvirtintos apžvalgos dar nėra!

Komentarai

Klaudijus | 2014-03-04 13:06:20

Liuks filmai. Buvo beveik viskas, ko anime gerbėjai galėjo trokšti, gal tik dėl animacijos gali papriekaištauti. Jie jau pritaikyti šiandieniniai publikai. Nors ir 100% perdirbinys palyginus su visa anime, didžiausias skirtumas tas, kad pabaiga labiau ''užbaigta'' negu per anime. Kai kurie įvykiai šiek tiek kitaip nukrypsta, vieno ar kito neryškaus veikėjo nėra (pvz.ta karaliene) arba jie būna pakeisti į kitą ir dar vieną ar du veikėjus galima pamatyti, kurių per anime nebuvo.
Jei norit pamatyti daugiau visos istorijos ir sužinoti daugiau apie visus veikėjus, siūlyčiau peržiūrėti anime ar mangą paskaityti, nes čia tiek daug apie juos nesužinositt.

Man iki pilnos laimės dar trūko dar bent poros ova
Ak, gaila, kad baigėsi, tikėkimės, kad gal kada nors jau pratęsima sukurs (tikiuosi, kad bent 10 metų neprireiks, jog tai nutiktų )

djtomas | 2014-12-19 14:21:13

Geri filmai visi trys jai kam patinka naujesnė versija ziurėkit filmas o kas mėgsta klasika ziurėkit tv versija

Edimetra | 2015-03-25 13:02:55

nuosirdziai nuo puses filmo mano susidomejimas siuo anime visiskai sunyko... pirmos dvi dalys ir sios puse buvo tobula, deja jie sugadino viska, ta savo visiskai ne vietoj, fantastika, nu nelimpa ji cia man. Buvo tikrai idomu ziureti tas kovas ir pan, bet tie angelai, totali nesamone, tik ne sitame anime. Cia man panasiai kaip i Gladiatoriu imesciau xmenus, nusivyliau nezinau ko tikejausi po isgelbejimo, bet tikrai ne tokios sumautos ivykiu eigos. Bet cia tik mano nuomone

Svaj0t0jas | 2015-03-25 16:00:17

Pagal mane, viskas priešingai, ši vieta geriausia ne tik visuose filmuose, bet ir mangoje.

katinas | 2015-10-23 18:47:41

geras tas anime viskas savo vietoj tikiuosi kad čia ne paskutine dalis pabaigos tai tikrai trūksta jame

Klaudijus | 2015-10-23 18:51:45

Anime gali nelaukti, skaityk mangą, kuriai galo nesimato.

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.