Shingeki no kyojin

Shingeki no kyojin

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 25
Metai: 2013
Režisierius: Araki Tetsurou
Studija: Wit Studio, Production I.G
Žanrai: Veiksmas, Fantastinis, Berniukams, Armija, Smurtas, Tragedija
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.2
Balas (MAL): 8.62
Stebi: 383
Žiūrėjo: 20918

Vertinimas

/25

Aprašymas

Erenas nori pamatyti platųjį pasaulį, tačiau prieš šimtmetį žmonijos patirtas siaubas neleis išsipildyti šiai vilčiai. Titanai- didžiuliai intelektu nepasižymintys padarai, kurių vienintelis tikslas yra ryti žmones, kartą jau beveik išnaikino populiaciją. Tačiau šioji nepasidavė ir jos likučiai pasatatė 50 metrų aukščio Sieną, kurios įveikti negalėjo niekas... iki šiol. Kaip iš niekur i&scaronygęs Kolosas pralaužė vartus, o užplūdę Titanai Ereno akyse gyvą surijo jo motiną. Apimtas žvėriško įtūžio vaikas prisiekia atkeršysiąs. Taip prasideda Ereno, jo įseserės Mikasos bei ištikimo draugo Armino kova už žmonijos išlikimą.

Stats

10
64% (Balsavo:214)
9
19% (Balsavo:64)
8
9% (Balsavo:31)
7
2% (Balsavo:6)
6
2% (Balsavo:8)
5
1% (Balsavo:4)
4
0% (Balsavo:1)
3
0% (Balsavo:1)
2
1% (Balsavo:3)
1
1% (Balsavo:4)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2016-08-21
?/25 Serijos
Įvertinimas: 8.25
Audrelio
Bendras 8.25
Istorija 8
Muzika 8
Veikėjai 10
Menas 7

BE SPOILERIŲ

Pati įstorija nebuvo įspudinga ,nes kaip ir daug nieko neįvyko , tiesiog tų veikėjų psihologiniai jausmai , kovos trneruotės kaip ir viskas ,beto šio sezono pabaigoje paliko labai daug smalsių klausimų bet , nieko tokio 2017 metais pavasarį prasidės naujas sezonas (jei data nesikeis) ,kuris turėtu paiškinti daug paliktų iš pirmo sezono klausimų , (turbūt ir tapo dėl to populiarus).
Visi garso takeliai , ta muzika ir visi kiti garsai tikrai pridėjo šiurpoka atmosferą , neblogas opening , sulaukęs pripažinimo pasaulyje.

Veikėjei tikrai yra padirbėti t.y. kiekvienas turi savo svajones , tikslus , sau būdinga cherakteristiką . Šiam anime gali surasti ir pora badass veikėjų , katrų titanų žudimas gali ir priblokšti žiurovus . Jeigu aš turėčiau išsirinkti savo labiausiai patikūsį veikėją , būtu sunku, reikėtu rinktis jau kokius 5 mėgstamiausius .
Menas - gal tie titanai atrodo ir šiurpokai nupaišyti , visa atmosfera baisokai irgi nupieštą , bet jei rimtu veidu žiurėtum į paišybą surastum ir pasikartojančių elementų ar taip kažkur patingėtas nupiešti vietas , pasigooglinkite ir suprasitę apie ką aš kalbu.
Laukiam kito sezono ; ]

2017-01-05
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9
Rokas9996
Bendras 9
Istorija 9
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 8

2017-02-05
?/25 Serijos
Įvertinimas: 9.25
Bambam
Bendras 9.25
Istorija 10
Muzika 9
Veikėjai 10
Menas 8

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Berserk
Tamsios fantastikos atstovai su siaubo elementais, viduramžių aplinka, nemažai smurto, gal net ir šokiruojančių vietų ir posūkių, abu turi ypač panašią atmosferą, sukeliančią panašius jausmus.
Rekomendavo Klaudijus
Claymore
Abejose vyrauja viduramžių atmosfera, yra monstrai, valgantys žmonės, o prieš juos kovoja tam tikri kariai, organizacija, o pagrindiniai veikėjai siekia keršto.
Rekomendavo Klaudijus
God Eater
Labai panašu į God eater, panašiai kaip čia titanai ir ten kažkokie neaiškios kilmės padarai. Abu pagr. veikėjai turi bendrą tikslą, išnaikinti visus titanus. Taip ir prasideda veiksmo bei gerų scenų anime kovojant su priešu. :)
Rekomendavo Yukixo
Parasyte - the maxim; Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Abu anime yra tamsūs, kupini daug veiksmo, gerų garso takelių, istorijos bei labai gero veikėjų vystimo.
Pagrindiniai veikėjai pasikeičia, kai didžiausias žmonijos priešas nužudo jų artimąjį. Abu protagonistai įgauna galių, kurios padeda jiems kovoti žmonijos labui ir saugoti brangius žmones, tačiau jų galios kartais priverčia juos pamiršti tikrąją savo būti bei žmogiškumą.
Ao no Exorcist
Abiejų anime pagrindiniai herojai turi didelį ryžtą tapti stipriausiu ir padėti kitiem. Jie įgauna galių, bei gali transformuotis, tačiau yra priklausomi nuo aplinkinių. Taip pat abu anime turi ir dramos, kadangi veikėjai netenka atrimųjų. Protagonistai greitai suauga ir sustiprėja.
Attack on Titan ir Blue exorcist turi daug veiksmo, smurto ir neblogą istoriją.
Koutetsujou no Kabaneri
Tos pačios Wit studio darbas. Abu anime turi siaubūnus, kurie kelia grėsmę žmonijai, kaip ir veikėjus, kurie priešinasi tiem monstram. Protagonistai stengiasi apsaugoti jiem brangius žmones, taip pat išlaikyti savo žmogiškumą.
Akame ga Kill!
Panaši atmosfera, daug veiksmo, brūtalumas ir kraujo klanai. Veikėjų mirtys, protagonistai turi kilnų tikslą ir jo siekia žiauriame ir negailestingame pasaulyje.
ZETMAN
Nors veiksmas vyksta skirtingose erose, abu anime turi savotiškų panašumų. Žmonija kovoja prieš monstrus, kurie yra tiek bendruomenės dalis, tiek padarai, norintys viską sunaikinti.
Protagonistai stengiasi išgyventi tokiame pasaulyje, naudodamiesi savo įgūdžiais ir bendradarbiavimu.
Abu anime taip pat turi smurto, veiksmo, žiaurumo, formų keitimas/transformacija, kraujas, viltis ir geresnio pasaulio siekimas.

Žiūrėti Online

Komentarai

prifke | 2014-08-18 11:35:40

cool

Fairy | 2014-12-09 20:57:33

Be panikos, bus pataisyta...

Klaudijus | 2014-12-10 05:39:25

Pats panikuoja, o paskui save ramina...

jagdze | 2015-07-13 10:11:00

gal kas panašių anime numestumėt?

Candy_Boy | 2015-11-30 10:00:26

CandyBoy says COOL

Antakas | 2016-06-05 20:25:54

WIR SIND DIE JäGER

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.