Spirited away

Spirited away

Informacija

Tipas: Filmas
Dalys: 1
Metai: 2001
Režisierius: Hayao Miyazaki
Studija: Studio Ghibli
Žanrai: Nuotykiai, Drama, Fantastinis, Magija, Romantinis, Antgamtinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 9.33
Balas (MAL): 8.93
Stebi: 162
Žiūrėjo: 4738

Vertinimas

/1

Aprašymas

Tai 13-tasis studijos Ghibli ir 11-tasis Hayo Miyazaki darbas, kuriam garso takelį kūrė Joe Hisaishi, su šia studija bendradarbiavęs ne kartą ir taip pat kūręs muziką Takeshi Kitano filmams.Neapsimesiu mačiusi tiek daug Miyazakio darbų, su kuriais galėčiau lyginti šį, bet galiu patikinti - įvertinusieji Mononoke Hime, nenusivils ir Spirited Away.

Istorija prasideda dešimtmetės Chihiro ir jos tėvų kelionę į naujuosius namus. Pasukus iš kelio, pro mišką, jie atranda tai, kas iš pirmo vilgsnio atrodo apleistas pasilinksminimų parkas, ir užklįsta į vidų. Tėvai, pamiršę, kad nevalia imti to kas ne tavo, palieka Chihirą vieną ir sustoja pasivaišinti, greitai praranda saiką ir už tai yra nubaudžiami. Ateina naktis ir parkas atgyja. Štai čia Chihiros kelionė dvasių pasaulyje ir prasideda.
(negadinsiu žiūrėjimo malonumo, pasakodama tolimesnį siužetą)

Spirited Away, kaip ir daugelis pasakų, nors ir tinkama vaikams, bet labiau skirta vyresniems. Stipriausia jos gija, pagal mane, Chihiros augimas, ryžto, atsakomybės ir draugystės at(si)radimas. Personažai - ryškūs, nepasiskirstę į blogio ir gėrio stovyklas, animacija šilta ir įsimintina, garso takeliai tokie, kokių nesinori pamiršt. Jei mėginčiau ieškoti čia minusų, abejoju ar rasčiau. O nei žiūrėjimo metu, nei paskui ir nesinori.

[trailer width:400; height:362;]Spirited-Away-trailer.mp4[/trailer]

Stats

10
63% (Balsavo:92)
9
20% (Balsavo:30)
8
7% (Balsavo:10)
7
8% (Balsavo:12)
6
1% (Balsavo:2)
5
1% (Balsavo:1)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

2017-10-01
?/1 Serijos
Įvertinimas: 8.5
AnimeHerojus61
Bendras 8.5
Istorija 10
Muzika 7
Veikėjai 8
Menas 9

Klasika. Laimėjo Oskarą. Visų mėgiamas. Ir kas gali nekęsti šio filmo? Nebent tie, kurie rimtai nemėgsta anime. Originali istorija- tai yra dalykas, kuris man patiko labiausiai. Ir keistenybių yra, lyg kokia japoniška Alisa Stebuklų šalyje su kitais veikėjais, istorija, grafika ir kitais priedais.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Howls Moving Castle
Šitų anime siužetas labai panašus. Abidvi merginos patenka į magijos sukurį. Mergina iš "Spirited away" Bandė išsivaduoti iš magiško pasaulio. O mergina iš "Howls Moving Castle" buvo paversta senute ir bando atvirsti atgal.
Abidvi merginos sutinka po padėjėja. Kuris joms padeda išsisukti iš magijos sukurio...
Rekomendavo KristupasC

Komentarai

Komentarų nėra! Būk pirmas!

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.