Anime list

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Aachi & ssipak (Filmas)

Animacinio filmo įvykiai vyksta ateityje. Žmonės išnaudojo visus resursus, bet išmoko išgauti energiją iš savo ekskrementų. Kad organizuoti apskaitą kiekvienam gimusiam, implantuojamas apskaitos mikročipas, kuris seka tuštinimosi kiekį. Norėdama stimuliuoti žmones daugiau tuštintis, miesto valdžia juos apdovanoja užšaldytais ledinukais, narkotikais, plačiau.

Advancer tina (OVA)

Naujasis Kosminis Amžius: 3113-tieji metai. Žmonija paliko Saulės sistemą,ieškodama gyvenimui tinkamų planetų. Praėjo 30 amžių nuo tada, kai planetą Žemę užgožė toksinių atliekų debesys. Tuo metu žmonija ėmėsi žingsnio, susirasti naują gyvenimui tinkamą planetą. Greitai buvo rastos kelios planetos ir žmonija pradėjo evakuaciją. plačiau.

Afro samurai (OVA - 5)

Veiksmo vieta – fantastinis samurajų pasaulis su šiuolaikinės kultūros elementais. Čia jėga ir statusas reiškia viską. Čia egzistuoja tik du didieji kariai, kuriuos vadina Pirmuoju ir Antruoju. Pirmasis – sudievintas, jam iššūkį gali mesti tik Antrasis didis samurajus. O štai Antrajam žymiai sunkiau, kiekvienas gali pretenduoti į jo vietą arba pamėgin plačiau.

Afro samurai resurrection - directors cut (Filmas)

Netikėta pradžia, iš Afro atimamas numeris 1 kovotojo raištis ir tarsi iš niekur išdygsta Afro bendražygis Ninja Ninja. Jis įkalba Afro kovot dėl raiščio. Viskas prasideda tarsi iš pradžių: numeris 2 raiščio ieškojimas, daug kraujo, ilgi ir nuotaiką pakeliantys Ninja Ninja monologai… Tačiau Priešai kiti,o iš septynių budi plačiau.

Aho girl (TV - 12)

Yoshiko yra ypač kvaila mergaitė ( jis net sugebėjo surinkti 0 iš visų testų ). Mokykloje ji praleidžia laiką su savo vaikystės draugu, kuriai jis atrodo patinka, taigi jam tenka taikstytis su jos absurdišku elgesiu! plačiau.

Ajin (TV - 13)

Iš kažkur Žemėje atsirado žmonės kurie tiesiog negali numirti. Tokie unikumai buvo pavadinti pusžmogiais ir visokiais būdais persekiojami. Mat tokie fiziologiniai "ypatumai" buvo labai vertinami mokslininkų. Sklandė gandas, kad už svarbią informaciją apie pusžmogius duodami labai nemenki pinigai. Kei Nagai tai nelabai rūpėjo. Jis tik norėjo gerais pažymiais baigti mokyklą, tapti gydytoju ir plačiau.

Ajin 2 (TV - 13)

Antrasis Ajin sezonas. Po to, kai Satou nusprendžia pakeisti pusžmogių situaciją pasaulyje ir sukelia teroristinius išpuolius, Kei Nagai nusprendžia pradėti kovą. Jis ieško bendrininkų, kurie padėtų įveikti nesustabdomą pusžmogį, tad prie jo prisijungia Nakano Kou ir kiti. Prasideda tikroji kova tarp pusžmogių ir žmonių. Ar Satou pavyks užimti Japoniją? plačiau.

Ajin ova (OVA - 3)

Pirmoji Ova, tai prologas prieš prasidedant anime serijoms apie išskirtinį pusžmogį - Nakamurą Šiniją ir incidentą, pakeitųsi vyriausybės požiūrį. Antroji Ova - Trumpai pristatomas Satou ir Tanakos gyvenimas pirmame sezone. Kaip gaunami ginklai ir Satou pinigų šaltinis. Pagrindinių veikėjų kasdienis gyvenimas ir nerodyti įvykiai antrame sezone. Trečioji Ova - ats plačiau.

Akame ga kill! (TV - 24)

Fantastiniame pasaulyje, kovotojas Tatsumis keliauja į imperijos sostinę, kur tikisi uždirbti pinigų ir išgelbėti savo kaimelį nuo badmečio. Sostinėje jis randa tai, ko visai nesitikėjo – korumpuotą valdžią ir ministrą pirmininką, kuris kontroliuoja patį imperijos įpėdinį, kuris tėra vaikas. Tatsumis vos netampa viena iš korupcijos aukų, kai jį išgelbėja ir į savo gretas plačiau.

Akashic records of bastard magic instructor (TV - 12)

Magija yra rimtas reikalas ir visokių puspročių prie jos geriau neprileisti. Alzano imperija, kaip ir kiekviena normali imperija, turi savo akademiją. Ten mokosi geriausias ir perspektyviausias jaunimas ir jie yra auklėjami geriausių mokytojų. Ir į tokią įstaigą laikinu mokytoju įsidarbina Glenas. Manot jis yra super geras burtininkas ir pasižymėjęs pedagogas? Anaiptol. Burtininkų hierarchijoje va plačiau.

Aki sora ova (OVA)

Istorija sukasi apie mergaitiškų bruožų jaunuolį vardu Aoi Sora. Jis gyvena su mama bei dviem seserimis. Atrodytu normali šeima ir nėra ko čia apie ją anime kurti, tačiau taip tik atrodo iš pirmo žvilgsnio mat Soros ir jo sesers Aki santykiai yra daug artimesni už paprastus brolio ir sesers santykius. Nors jie ir slepia savo tikruosius tarpusavio jausmus nuo aplinkinių, tačiau tai jiems netrukdo d plačiau.

Akira (Filmas)

1988 metais Tokijų nusiaubė sprogimas. 2019 metai, Neo Tokijus atgimė, tik nebe toks taikus ir šviesus, kaip buvo prieš 31-nerius metus. Mieste siautėja motociklininkų gaujos, gąsdinančios gyventojus. Vienai tokiai gaujai priklauso pagrindiniai veikėjai Kaneda ir Tetsuo. Kovoje prieš kitą gaują Tetsuo patenka į avariją ir sužeistas išgabenamas armijos. Laboratorijose mo plačiau.

Alien nine (OVA - 4)

Baikščiajai Yuri nuolat nesiseka. Šeštos klasės mokslų metų pradžia jai suteikė tik dar papildomo galvos skausmo – ji buvo išrinkta gaudyti ateivius, kurie kaskart bando užplūsti mokyklą. Blogiausia tai, kad tenka nešioti ateivį-šalmą, su kuriuo sudaromi simbiotiniai ryšiai. Visa laimei jai padeda kitos dvi komandos narės: energingoji Kasumi i plačiau.

Angel beats (TV - 13)

Kada nors susimąstėte apie tai, kas Jūsų laukia iškeliavus Anapilin? Vieną dieną Otonashi pabunda ir neprisimena kur jis yra, kaip čia atsidūrė ir ką čia veikia. Prieš save jis išvysta merginą, į kažką besitaikančią per optinio šautuvo taikiklį. Pirmasis natūralus klausimas kuris jam kilo buvo "Kodėl?". Paslaptingoji šaulė jam paaiškino, jog jis dabar yra plačiau.

Angel beats! special (Special)

Operacija Aukštos Įtampos Sindromas. Dar viena iš Juri Operacijų, šįkart, tik dėl to, kad galėtų susitikti su DIEVU. Ypatingas, nerodytas Angel Beats! epizodas, kuris buvo pridėtas prie septintojo BD/DVD rinkinio. plačiau.

Angel beats!: another epilogue (Special)

Dar viena Angel Beats pabaiga, kuri buvo pridėta prie septintojo DVD ir Blu-Ray rinkinio. plačiau.

Angel densetsu (OVA)

Istorija sukasi apie Kitaną Seiichirą, aukštosios mokyklos mokinį, kurio veidas turbūt yra vienas baugiausių pasauly. Nepaisant jo baugios išvaizdos, iš tiesų Kitanas yra geraširdis, doras ir naivus jaunuolis, kitaip sakant - angelas demono kailyje. Veiksmas prasideda su Kitano perkėlimu į naują mokyklą, kur jau pačią pirmą dieną, dėka savo baugios išvaizdos ir b plačiau.

Angel's egg (Filmas)

Žmonės išsiuntė balandį, kad surastų jiems žemę, bet jis nesugrįžo, o galbūt surado žemę ir nusileido ant jos, o galbūt išseko ir nugrimzdo į vandenį. Galbūt jokio paukščio net nebuvo ir žmonės pamiršo kas jie yra, ir kas slepias po vandeniu. „Angel‘s Egg“ siužetą nelengva nusakyti žodžiais. Filosofiškumas čia daugiau liejas vizualiai, o reti plačiau.

Angelium (OVA - 2)

Senasis Dievas Dzeusas labai mėgo pasismaginti su jaunutėmis angelėmis, kai jo žmona Hera to nematydavo. Jis nusižiūrėjo tris angeles ir išsiuntė jas į Žemę, kad jos išlaikytų angelų paaukštinimo egzaminą. Merginos įsidarbino gėlių parduotuvėje ir visaip padėjo žmonėms (tokia buvo egzamino užduotis), o Dzeusas joms slapta padėdavo, tačiau ne iš gerumo, o norėdamas su jo plačiau.

Ano hana (TV - 11)

Buvo linksma grupelė draugų. Teoriškai jai vadovavo Jinta, bet iš tikrųjų visatos centras buvo Menma, kurią berniukai daugiau ar mažiau mylėjo, o mergaitės jai pavydėjo. Deja, Menma žūva ir kompanija išsiskirsto. Netektį kiekvienas pergyveno savaip. Mokslai, nauji draugai, kelionės.... Iš pirmo žvilgsnio sunkiausiai buvo Jintai, kuris metė mokyklą, užsidarė namuose ir v plačiau.

Ano natsu de matteru (TV - 12)

Grupė draugų per ilgąsias vasaros atostogas nusprendžia pastatyti filmą. Proceso metu jie geriau susipažįsta net tik su kino filmų gamyba, bet ir vieni su kitais, o svarbiausia - patys su savimi. Bręstantys santykiai tarp jaunųjų komandos kūrėjų įgauna vis kitokių atspalvių, kai juos ištinka įvairūs, kartais netikėti išbandymai. Taip paprastos pastangos išvengti vasarinio nuob plačiau.

Another (TV - 12)

Prieš 26 metus Šiaurinėje Yomi mokyklos devintoje klasėje mokėsi mokinė vardu Misaki. Mokėsi gerai, ją mėgo ir mokiniai, ir mokytojai, tačiau draugų neturėjo. Vieną dieną Misaki mirė. Visa klasė buvo sukrėsta, niekas nenorėjo priimti jos mirties. Kartą neiškentęs mokinys rodydamas į tuščią suolą išrėkė "Misaki nemirė! Ji yra štai čia!" Nuo tada visa klasė plačiau.

Another ova (OVA)

Mei Misaki turėjo seserį dvynę Misaki Fujioka, nuo kurios buvo atskirta iškart po gimimo. Paslapčia nuo jų, jos buvo auginamos kaip pusseserės, tačiau mergaitės pačios suprato, kad yra seserys. Jos paslapčia susitikdavo pabūti kartu. Dieną prieš einant į pramogų parką, Mei netyčia pameta akies raištį ir pamato mirties spalvą ant savo sesers Misaki, kuri buvo pirmoji tų metų &S plačiau.

Ao no exorcist (TV - 25)

Šis pasaulis susideda iš dviejų tartum veidrodis atsispindinčių dimensijų. Pirmajame Assiah pasaulyje gyvena žmonės. Antrasis pasaulis, Gehenna, priklauso demonams. Paprastai, kelionės ir bet koks kontaktas tarp šių pasaulių yra neįmanomas. Kaip bebūtų, demonai gali pereiti į žmonių pasaulį apsėsdami bet ką, kas jame egzistuoja. Šėtonas - galingiausias demonų valdovas. plačiau.

Ao no exorcist - movie (Filmas)

Tikrojo Kryžiaus akademija ruošiasi svarbiam festivaliui, kuris vyksta kas 11 metų. Tuo metu, Okumura Rin buvo patikėta susitvarkyti su įsiutusiu Fantomo Traukiniu. Vykdant misiją, jis sutinka mažo berniuko išvaizdą turintį demoną. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Ao-no-Exorcist-movie.mp4[/trailer] plačiau.

Aoi bungaku series (TV - 12)

Kiekviena tauta turi savo literatūros paveldą, kurį bet kokia kaina stengiasi išsaugoti ir perduoti ateinančioms kartoms. Ne išimtis ir Japonija. Tekančios Saulės šalies lobynuose daugybė šedevrų, kurie visiškai nepelnytai užmiršti dulka bibliotekų lentynose. Taip bent jau buvo iki šiol. Studija „Madhouse“ nusprendė prikelti &s plačiau.

Appleseed (Filmas)

2131 metai. Deunan Knute kariavo mūšiuose beveik visą savo gyvenimą. Kai pasaulinis karas baigiasi, ji perkeliama į Olympo miestą, taikiam gyvenimui. Bet išsiaiškina, kad žmonės bandydami apsisaugoti nuo karų, sukūrė Bioroidus, genetiškai sustiprintą žmonių rasę, kuriai apribotos emocijos ir kuri negali sužeisti kitų. Ji taip pat išsiaiškina, kad ne visi plačiau.

Appleseed saga ex machina (Filmas)

Diunan, jauna ES.W.A.T kovotoja ir Briariusas patyręs kovotojas kiborgas yra partneriai ir myli vienas kitą. Abu jie priklauso ES.A.W.T - elitiniai Olimpo miesto apsaugos komandai. Jei iškyla kokios nors problemos jų komanda siunčiama jos išspręsti. Po vienos operacijos Briariusas patenka į ligoninę ir Diunan gauna naują partnerį bioroidą Tereusą, kuris kaip du vandens lašai p plačiau.

Arakawa under the bridge (TV - 13)

Kou Ichinomiya jaunas vyras kilęs iš pasiturinčios šeimos, tačiau iš jos jis paveldėjo ne tik pinigų bet ir keistą baimę, būti kam nors skolingam, todėl jis ne tik niekad neprašo pagalbos, bet ir neleidžia niekam jam padėti. Vieną dieną netikėtai jis pakliūva į pavojingą situaciją ir jį išgelbėja keista benamė mergina gyvenanti po tiltu ir mananti kad jis i&scaro plačiau.

Arakawa under the bridge x2 (TV - 13)

Ko Ičinomija jaunas vyras kilęs iš pasiturinčios šeimos, tačiau iš jos jis paveldėjo ne tik pinigų bet ir keistą baimę, būti kam nors skolingam, todėl jis ne tik niekad neprašo pakalbos, bet ir neleidžia niekam jam padėti. Vieną dieną netikėtai jis pakliūva į pavojingą situaciją ir jį išgelbėja keista benamė mergina gyvenanti po tiltu ir mananti kad jis iš plačiau.

Arashi no yoru ni (Filmas)

Nakties audra.. mažas ožiukas, kurio motiną nužudė vilkai, bėga pasislėpti nuo lietaus į daržinę (tvartą). Ten įbėga dar kažkas žibančiomis akimis. Jie vienas kito nemato, bet iš pokalbio randa daug bendra tarpusavyje, kita diena jiems susitikus paaiškėja, kad tas kažkas buvo vilkas. Kad pažintų vienas kitą jie buvo sugalvoję slaptažodį ''nakties audra'' ir pamatę vienas kitą labai n plačiau.

Aria the animation (TV - 13)

XXIV amžiuje žmonės sugebėjo kolonizuoti Akvos planetą, kurios pavadinimas anksčiau buvo Marsas. Šioje vandens planetoje egzistuoja Neo-Venecijos miestas, kuris nėra paliestas modernios visuomenės chaotiškos gyvensenos. Neo-Venecija įkūnija ramybę. Šiame mieste žmonės niekur neskuba ir neskaičiuoja laiko, jie tiesiog mėgaujasi savo gyvenimu. Neo-Venecija yra beveik tiksli Venecijos miesto Žemėje k plačiau.

Ark ix (OVA)

Atsirado baisi epidemija vadinama "Tamsiąja migla", todėl pasaulis turėjo būti perskeltas į dvi dalis milžiniškomis sienomis, kad užkirstų epidemijai kelią. Išgyventojams apgyvendinti buvo sukurti dirbtiniai miestai "Arkų" pavadinimu. Shido Enishi yra privatus detektyvas dirbantis devintojoje Arkoje. Vieną dieną, jo paprašė sugauti vagį. Iš pradžių tai atrodo paprasta b plačiau.

Armitage - dualmatrix (Filmas)

2046-tieji metai. Gyventojų perteklius Žemėje nuvedė iki kolonizacijos Marse. Su "pirmojo tipo" androidų pagalba žmonės pradėjo kurti tinkamą gyventi aplinką Marse ir statyti miestą Saint Lowell. Praėjus septyniasdešimčiai metų po kolonizacijos pradžios, miestas užbaigtas ir apgyvendintas dideliais skaičiais žmonių ir "antrojo tipo" robotais - "pirmojo tipo" patobulintomis versijomis. Is plačiau.

Armitage iii (OVA - 4)

2046-tieji metai. Gyventojų perteklius Žemėje nuvedė iki kolonizacijos Marse. Su "pirmojo tipo" androidų pagalba žmonės pradėjo kurti tinkamą gyventi aplinką Marse ir statyti miestą Saint Lowell. Praėjus septyniasdešimčiai metų po kolonizacijos pradžios, miestas užbaigtas ir apgyvendintas dideliais skaičiais žmonių ir "antrojo tipo" robotais - "pirmojo tipo" patobulintomis versijomis. Istor plačiau.

Arve rezzle: kikaijikake no yoseitachi (anime mirai) (Filmas)

Šio trumpametražio filmo veiksmas vyksta 2022 metais. Žmonės išvystė technologijas iki nebūtų aukštumų. Jie gali įkelti savo sąmonę į virtualią erdvę, palikdami savo kūnus. Bet nutinka nelaimingas atsitikimas, ir žmonės, įkėlę savo protus į virtualią erdvę, lieka ten uždaryti. Čia mes susipažįstame su jaunuoliu, vardu Rioma, kurio sesuo Siki liko uždaryta virtualioje erdvėje. plačiau.

Ashita no joe (TV - 79)

Džo, paauglys-našlaitis, Dojos lūšnynuose susiduria su Danpėjumi, benamiu, alkoholiku, buvusiu bokso treneriu. Danpėjus pamatęs Džo talentą, nusprendžia jį treniruoti. Kai Džo už smulkius nusikaltimus išsiunčiamas į siaubingą kardomąjį nepilnamečių kalėjimą, jis susipažįsta su Rikišiu, kuris tampa jo bokso varžovu. Danpėjus atvyksta padėti Džo jį treniruoti tam, kad įve plačiau.

Asu no yoichi (TV - 12)

Karasuma Yoichis – stiprus, jaunas Samurajus gimęs ir užaugęs kalnuose. Vieną dieną jo tėvas nusprendžia išsiųsti jį į miestą, kad apsistotų pas keturias Ikarugų seses, kad gautu reikiamos patirties, bet kelionė į civilizaciją nesisekė kaip tikėjosi. Jis ne tik vėlavo susitikti su seserimis, bet jis buvo pavadintas iškrypėliu ir sugebėjo būti suimtas du kartus! Dabar gyvendamas plačiau.

Atama yama (Filmas)

Šis trumpas Koji Yakamura filmas pasakoja apie šykštų vyrą ir jo nelaimę. Po to, kai jis pavalgė naujai nukritusių vyšnių kartu su jų kauliukais, jam ant jo praplikusios galvos išdygsta maža vyšnaitė ir jo galva, kuri primena kalną, greitai tampa turistų lankoma vieta… Tai netradicinis anime, pasižymintis eiliuotu ir menišku pasakojimo stiliumi. Piešimas taip pat netradicinis: jis atrodo kaip p plačiau.

Azumanga daioh - the very short movie (Filmas)

Šiame filme vėl susitiksite su pažįstamais personažais iš Azumanga Daioh, Osaka vėl sapnuoja keistą sapną apie pradingusias Chiyo-Chan kasytes. Kai Chiyo-Chan kasytės iššokavo pro langą, kas žino, ar mažoji Chiyo bus kada laiminga. Na baisiai trumpas filmas plačiau.