Anime list

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

D.gray-man (x) (TV - 103)

Anime D.Gray-Man nukels jus į fantastinę XIX a. pabaigos Europą, kurioje egzistuoja blogio sutvėrimai demonai ir juos naikinantys egzorcistai. Vienas iš jų - penkiolikmetis Alenas Valkeris, neseniai prisijungęs prie egzorcistų organizacijos Juodojo Ordino. Našlaitis, turintis neįprastą ranką - įgimtą anti-demonų ginklą, priimamas mokytis vieno iš egzorcistų, Generolo Kroso, kuris jį vėliau išsiunč plačiau.

Dance in the vampire bund (TV - 12)

Pasirodo vampyrai nėra tik rašytojų sugalvotos pasakaitės, tuo savo kailiu galėjo įsitikinti Japonai. Ilgus metus slapta šalia žmonių gyvenę vampyrai galiausiai nusprendė kad užteks slėptis, tegul žmonės sužino jie nėra tik mitas. Jie iš Japonijos vyriausybės nusipirko dirbtinę salą ir pavadino ją "Vampyru sala", į ją turėjo persikelti visi vampyrai ir gyventi ten sau gražiai plačiau.

Danshi koukousei no nichijou (TV - 12)

Tadakunis, Hidenoris ir Jošitake yra mokiniai iš tik berniukų mokyklos. Šis pasakojimas tiesiog apie—jų kasdienius gyvenimus, kaip mokinius. Laimėti krepšinio turnyrą? Surasti tikrąją meilę? Nieko panašaus čia nerasite. Ar tai būtų bereikšmis ginčas, kol triniesi su draugais, ar susitikimas su keistu bendradarbiu, bedirbant nepilną darbo dieną, ar ta plačiau.

Danshi koukousei no nichijou specials (Special - 7)

Sanados Vidurinės Mokyklos Berniukų gyvenimai toliau tęsiasi specialiuose epizoduose. Juose Tadakunis, Hidenoris ir Jošitakė su draugais toliau susiduria su įvairiomis, dažniausiai keistomis, kebliomis, juokingomis (ir ne visai) situacijomis. plačiau.

Dantes inferno (Filmas - 1)

“Dantės Pragaras“ pasakoja apie Dantės Aligjierio kelionę per pomirtinį pasaulį, Pragarą, norint išvaduoti savo mylimąją Beatričę. Vedamas mirusio dainiaus Vergilijaus Dantė keliauja per visus Pragaro ratus, matydamas kaip kenčia žmonės už savo nuodėmes. Kiekviename rate jis sutinka savo pažįstamus, sužino už ką jie ten pateko... [trailer width="640" height="360"]http://s1.an plačiau.

Dareka no manazashi (Filmas - 1)

Trumpametražis filmas. Istorija apie Aya Aachan Okamurą, merginą, kuri jau du metus gyvena savarankišką gyvenimą. Kol Aachan ir jos motina dirba, tėvas gyvena vienas su kate, vardu Mii. Vieną naktį Aachan grįžtą namo iš po ilgos darbo dienos, atsigula į lovą. Ji prisimena akimirkas praleistas su mama ir tėčiu... Ir tada suskamba telefonas... [trailer width="640" height="360"]http: plačiau.

Darker than black (TV - 26)

Tokijo centre atsiradus „Pragaro Vartams“, mįslingai ir anomaliai teritorijai, tikrą nakties dangų pakeitė žvaigždžių imitacija ir pasirodė keisti sutvėrimai, atrodantys kaip žmonės ir turintys neįprastų galių - Kontraktoriai, ir emocijų neturinčios Lėlės, gebančios susekti bet ką, naudodamos stebėjimo šmėklas. Praėjus dešimčiai metų, į Tokiją atsikrausto iš pažiū plačiau.

Darker than black - gaiden (OVA - 4)

Po įvykių Tokijuje, Yin ir Hei stengiasi palaidoti praeitį ir pradėti naują savo gyvenimą. Bet kur jie benukeliautų, juos visada kas nors seka. Hei nežinant, keistas Yin elgiasys pranašauja kažką, kas gali atnešti pasaulio pabaigą. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Darker-gaiden.mp4[/trailer] plačiau.

Darker than black 2 (TV - 12)

Dveji metai po pirmojo sezono įvykių. Rusija, čia sutinkame jauną mergaitę Suou Pavlichenko, kuri atrodytu gyvena paprastą gyvenimą kaip ir daugelis jos amžiaus vaikų, tačiau viskas šiek tiek kitaip. Suou jaunesnis brolis yra kontraktorius, o jos tėvas mokslininkas dirbantis su slaptu atminti valančiu prietaisu, tačiau šie faktai nekeičia jos ramaus gyvenimo. Bet vieną dieną viskas s plačiau.

Dead leaves (Filmas - 1)

Turbūt pats šyzoviausias I.G. darbas. Nuo pat pirmos minutės vien veiksmas, smurtas ir juokas pro ašaras.... o viskas parsidėjo taip - atsibunda Retro ir Pandy visiškai nuogi kažkur tai dykumoj ir nieko nepamena. Bet kažkodėl tai žino, kad yra banditai . Ir kaip visi banditai, vistiek kažkada papuola į kalėjimą, bet kadangi jie yra ypač pavojingi ir dar brokuoti klonai, tai pa plačiau.

Deadman wonderland (TV - 12)

Stiprus žemės drebėjimas sukrečia didžiąją dalį Japonijos ir paskandina tris ketvirtadalius Tokijo. Po dešimties metų prasideda istorija apie Igarasi Gantą, iš pažiūros paprastą ir neįdomų Nagana prefektūros vidurinės mokyklos moksleivį. Išgyvenęs didįjį žemės drebėjimą, Gantas nieko neatsimena apie šią tragediją ir gyvena tik paprastą, normalų gyvenimą. Visa tai pasike plačiau.

Deadman wonderland ova (OVA - 1)

Trumpa istorija apie Senji praeitį prieš pagrindio anime veiksmą. plačiau.

Death billiards (anime mirai) (Filmas - 1)

Įsivaizduokite, kad jūs nepamenate kas nutiko prieš dvi valandas ir susivokiate lifte, kuris atvežė jus į barą. Barmenas įpila stiklinę ir sako, kad jūsų laukia žaidimas, kurio statymas – jūsų gyvybė. Pabėgti neišeis ir apmąstymams turite tik valandą, ką jūs darytumėte? Herojai priima akivaizdžiausią sprendimą ir nutaria surizikuoti. Paslaptingi anime "Mirtinas biliardas" į plačiau.

Death note (TV - 37)

Ką darytum, jei galėtum spręsti, kam lemta gyventi, o kam - mirti? Ką darytum, jei turėtum Dievo galią? Toks klausimas iškyla talentingam japonų studentui Jagamiui Laitui, kai jis vieną dieną randa „Mirties Užrašus“, nuobodžiaujančiam Mirties Dievui Ryukui priklausantį sąsiuvinį, į kurį įrašius bet kokio žmogaus vardą tas žmogus miršta. Daugeliui toks antgam plačiau.

Death note: rewrite (Filmas - 1)

Japonija. 2003m. Jagami Laitas randa sąsiuvinį mokyklos kieme. Greitai jis supranta, kad tai ne paprastas sąsiuvinys, o Mirties Dievų, Shinigamių, knyga, padedanti žudyti žmones. Laitas suvokia, kad šis sąsiuvinys yra siaubingas ginklas žmonių rankose. Naudojantis keliomis taisyklėmis, nurodančiomis kaip elgtis, galima nužudyti žmogų, vien įrašius jo vardą į sąsiuvinį. Jis, naudodama plačiau.

Death parade (TV - 12)

Kažkur pasaulio pakraštyje yra baras, „Queen Decim“. Decimas, barmenas, vienas iš arbitrų, kuris atsakingas už sielų įvertinimą ir paskirstymą. Netrukus į „Queen Decim“ atvyksta du žmonės, praradę atmintį, o Decimas pristato žaidimą, kuriame rizikuojama savo gyvybėmis. Čia ir atsiskleidžia tikroji žmonių prigimtis. „Death Parade“ („Mirties paradas“) yra trumpametražio „Anime Mirai 2013“ filmo „De plačiau.

Deep imagination (OVA - 5)

1."Professor Dan Petory's Blues" muzikinis numeris, kuriame vaidina pirštininė lėlė Junior. Llę valdo girtas Profesorius Dan Petory,kuris aiškina, kodėl Žemė mėlyną, iš kur atskrenda NSO ir panašiai. 2."End of the World" - mokslinės fantastikos istorija apie ateivę Yuko, kai jis pabėga iš žmonių pasaulio. Grįžusi namo ji susitnka su mergina Kazumi, nuein į rok plačiau.

Denpa teki na kanojo (OVA - 2)

Juzavas Ju mokyklos chuliganas tenorintis būti vienas. Vieną dieną prie jo prisiartina mergina, Očibana Amė, sakanti, kad praeitame gyvenime jį pažinojo ir dabar nori jam tarnauti. Iš pradžiu Ju nenorėjo nieko bendro turėti su Amė, bet po bendraklasės mirties, jis sutinka su jos pasiūlymu kartu surasti žudiką. [trailer width="640" height="360"]http://s1.animeminusfam.lt/trailers/Denpa.mp4[ plačiau.

Detroit metal city (OVA - 12)

Negišis buvo paprastas kaimo berniokas, mėgstantis japonijos pop dievaičių romantišką muziką ir pats praktikuojantis daineles apie meilę. Tačiau atvykęs į Tokijų jis patenka į visiškai kitokio kirpimo muzikos grupę kur atsiskleidžia jo tikrasis talentas ir visai kitokia asmenybės pusė. Detroit Metal City - Death Metal grupė, nepaisnati jokios moralės ar etikos normų, jų dainos plačiau.

Devil may cry (TV - 12)

Šio anime veiksmas vyksta tarp Devil May Cry 1 ir 4 žaidimo dalių. Dantė toliau tęsia savo nuotykius medžiodamas demonus, o laisvalaikiu valgo pica ir braškinius ledus. Jis dirba savo agentui Morissonui, kadangi turi nemažai skolų ir ne daug pinigų. Dantė gyvena su mergaite vardu Patty, kurią išgelbėjo pirmoje serijoje. Vėliau jis susitinka savo buvusias partneres Lady ir Tris plačiau.

Digital juice (OVA - 6)

Six artists active in the areas of animation, commercials, comic books, video games, and cinema were invited to serve as directors of this collection of short animated films. This omnibus DVD contains an unadulterated “100% condensed juice,” incorporating the most innovative technology and an edgy sensibility. KEIKAKU Dir.Hidekazu Ohara Hidekazu Ohara is known for his unique animati plačiau.

Dimension w (TV - 12)

Darker than Black ir King of Thorn kūrėjų darbas. Netolimoje ateityje, Nikolos Teslos “Pasaulio sistemos” elektronikos svajonė pagaliau įgyvendinta. 2072 metais energijos krizė yra išspręsta. Pamirškite baterijas ir maitinimo laidus, mat energija dabar išgaunama dėka tarpdimensinių elektrinio lauko induktorių, vadinamų spiralių tinklo. Šios energijos &scaron plačiau.

Doctor shameless (OVA - 2)

Dr. Shinji Ishida dirba bankrutuojančioj ligoninėj. Sklando daugybė gandų, kad šis daktaras keistais savo metodai išgelbėjo ne vieną ligininę iš tokių nelaimių. Po jo gydymo ligoniai niekaip nenustoja "sirgti", kad tik daktaras jas apžiūrėtų dar kartą, kas neša dideliu pinigus. plačiau.

Dogs: stray dogs howling in the dark (OVA - 4)

Ateitis, išgalvotas Europos miestas savo mafijoziška atmosfera primenantis XX amžiaus 30to dešimtmečio metus, kai miestus valdydavo gaujos. Veiksmas prasideda, kai į miestą grįžta buvęs samdomas žudikas Mihai, netrukus jam tenka prisiminti dėl ko jis ir paliko šį miestą. Jam vėl tenka susidurti su skaudžia praeitimi, bet netrukus viskas daugmaž išsisprendžia, tod plačiau.

Dragon age: dawn of the seeker (Filmas - 1)

Tai pirmasis animuotas Dragon Age filmas. Jame pasakojama apie vieną iš Ieškotojų, kurios gyvenimas pasikeičia tada, kai Orlos žemėse jai tenka kovoti prieš pačiai iki galo nepažįstamą priešininką. Nežinomi priešai siekia sudraskyti į gabalus galingiausią religinį Ordiną - Tamplierius. Ieškotoja, vardu Kasandra, patenka į įvykių sūkurį ir jaučia pareigą išspręsti visus galvosūkius, kuriuos paliko plačiau.

Dragon ball (TV - 153)

Dragon Ball visiems puikiai žinomas ir tikra fanatizmą sukėlęs anime. Jame puikiai dera daugybe įvairiausių žanrų ir puikus humoro jausmas o tas ir padaro šį anime tokį išskirtini. Viskas prasideda kai mergaitė vardu Bulma keliaudama ir ieškodama paslaptingu "Drakono rutuliu" sutinka keista, maža berniuką vardu Songokas. Kuris kaip paaiškėja turi viena iš drakono rutulių. Bulma jam papasakoja, k plačiau.

Dragon ball gt (TV - 64)

Dragon Ball visiems puikiai žinomas ir tikra fanatizmą sukėlęs anime. Jame puikiai dera daugybe įvairiausių žanrų ir puikus humoro jausmas o tas ir padaro šį anime tokį išskirtini. Viskas prasideda kai mergaitė vardu Bulma keliaudama ir ieškodama paslaptingu "Drakono rutuliu" sutinka keista, maža berniuką vardu Songokas. Kuris kaip paaiškėja turi viena iš drakono rutulių. Bulma jam papasakoja, k plačiau.

Dragon ball gt the movie: a hero's legacy (Filmas - 1)

Šimtas metų po Dragon Ball GT nuotykių, visi herojai jau nebegyvi išskyrus Pan, Son Goko anūkę. Pan turi anūką varda Jaunėlis Gokas, nors jis ir neturi tos narsos kurią turėjo jo proprosenelis. Pan ištinka širdies smūgis, Jaunėlis Gokas tiki, kad gali ją išgelbėti surinkęs drakono rutulius. plačiau.

Dragon ball movie 2: majinjou no nemuri hime (Filmas - 1)

Goku Hime and Kuririn are given an assignment by Kame-Sen'nin: "Retrieve the sleeping princess from Lucifer and I will take you as my students." But the mission proves to be more perilous than originally thought. plačiau.

Dragon ball super (TV - 0)

Po kovos su Bū praeina pusmetis ir Songokas toliau stengiasi išlaikyti taiką pasaulyje. Songohanas ir Videlė neseniai susituokę, o Gotenas su Tranksu ieško jiems vestuvių dovanos. Kaip visada, šeimyninę idilę sutrikdo dar vienas blogietis. Šį kartą tai dar stipresnis priešas už Bū ir Fryzą. Susiklosčiusi padėtis pareikalaus kelionės į 6-ąją Visatą, kurioje Z kari plačiau.

Dragon ball z (TV - 291)

Dragon Ball visiems puikiai žinomas ir tikra fanatizmą sukėlęs anime. Jame puikiai dera daugybe įvairiausių žanrų ir puikus humoro jausmas o tas ir padaro šį anime tokį išskirtini. Viskas prasideda kai mergaitė vardu Bulma keliaudama ir ieškodama paslaptingu "Drakono rutuliu" sutinka keista, maža berniuką vardu Songokas. Kuris kaip paaiškėja turi viena iš drakono rutulių. Bulma jam papasakoja, k plačiau.

Dragon ball z - kai (✖) (TV - 97)

2009 m. vasarį Toei paskelbė, kad retransliuos "Drakonų Kova Z" 20-ųjų "Drakonų Kovos" metinių proga. Premjera įvyko 2009 balandžio 5. šios serijos skirtos HDTV Pakeitimai: * Patobulinta animacija * 16:9 vaizdo formatas * Sumažintas epizodų skaičius * Atnaujinta įžanga ir pabaiga * Atnaujinti garso efektai * Pakeistos smurto scenos, pašalinti kraujuoti atsikosijimai ir kitaip pakeistos krauj plačiau.

Dragon ball z movie 01: the deadzone (Filmas - 1)

Į Žemę sugrįžta seno Dievo priešo sūnus Garlikas, kurio tikslas - atkeršyti už tai, kad Dievas perėmė Žemės saugotojo pareigas. Jis pagrobia Gohaną, ant kurio kepurės pritaisytas keturžvaigždis Drakono rutulys ir surinkęs likusius įgauna nemirtingumą. Vis dėlto, jam kelią užkirsti į nuotykius leidžiasi Songokas su bendražygiais. plačiau.

Dragon ball z movie 02: the world's strongest (Filmas - 1)

Daktaras Wheelo prikėlė savo smegenis antram gyvenimui roboto kūne ir dabar trokšta perkelti jas į pasaulio stipriausio kario kūną. Gokas, Gohanas ir Krilinas pradeda kovoti su Wheelo ir bando išgelbėti savo draugus. plačiau.

Dragon ball z movie 03: the tree of might (Filmas - 1)

Į Žemę nusileidžia sajanas Turlus, kurio tikslas - pasodinti medį, kuris sunaikins planetą, tačiau suteiks jam neribotą jėgą. Songokas ir "Z" kariai privalo užkirsti kelią gresiančiai katastrofai. plačiau.

Dragon ball z movie 04: lord slug (Filmas - 1)

Veiksmas vyksta tarp 82 ir 83 "Dragon Ball Z" epizodų. Žemę užkariauti užsigeidžia namekas Slugas, tačiau "Z" kariai stoja su juo į kovą. Ar jiems pavyks jį nugalėti? plačiau.

Dragon ball z movie 05: cooler's revenge (Filmas - 1)

Įveikęs Fryza, Gokas grįžta į Žemę ir padaro iškyla su Gohanu ir Krilinu. Iškila vyksta be bėdų, kol nepasirodo Fryzo brolis, Cooler. Prasideda ilga kova tarp mūsų herojų ir Cooler, kurioje Cooler transformuojasi į ketvirtą savo evoliucijos stadija ir turi pranašumą kovoje... Kol Gokas nepavirsta Super Sajanu. plačiau.

Dragon ball z movie 06: the return of cooler (Filmas - 1)

Šeštas filmas yra penkto filmo tęsinys. Šį kartą Cooler grįžta kaip Robotas ir bando pavergti Namekus gyvenančius savo naujoje planetoje. plačiau.

Dragon ball z movie 07: super android 13 (Filmas - 1)

Daktaro Giro laboratorijos super kompiuteris pažadina 13, 14 ir 15-ąjį kiborgus, kurie tuoj pat išskuba į prekybos centrą, kuriame apsipirkinėja Songokas su šeima. Kiborgai mieste užverda tikrą maišatį ir jų taikiniais tampa nebe vienas Songokas, o visi miestelėnai. Songokui į pagalbą atskuba Tranksas ir jiedu atokioje vietovėje nukauna 14 ir 15 kiborgus. Vis dėlto, 13-asis kiborgas susiurbia į sa plačiau.

Dragon ball z movie 08: legendary super saiyan (Filmas - 1)

Kol Gokas aiškinasi kas nutiko Pietų Galaktikai, Vegeta nugabenamas į Naująją Vegetą planetą, kad taptų jos karaliumi. Kaip karaliaus pirmasis jo darbas yra sunaikinti Legendini Super Sajaną Brolį. plačiau.

Dragon ball z movie 09: bojack unbound (Movie - 1)

Mr. Money is holding another Tenka'ichi Budokai and Mr. Satan invites everyone in the world to join in. Little does he know that Bojack, an ancient villain who has escaped his prison, is competing. Since Goku is currently dead, it is up to Gohan, Vegita, and Trunks to defeat Bojack and his henchman. 

plačiau.

Dragon ball z movie 10: broly - second coming (Filmas - 1)

Brolis po pralaimėjimo Gokui, nukrenta į Žemę ir ten "užstingsta". Po kurio laiko jį pažadina Trunksas ir Gotenas, kurį Brolis palaiko Kakarotu ir pradeda siausti bandydamas užmušti juos abu. Tuo pačiu metu Gohanas vienas vyksta susikauti su Legendiniu Super Sajanu. plačiau.

Dragon ball z movie 11: bio-broly (Movie - 1)

Jaga Bada, Mr. Satan's old sparring partner, has invited Satan to his personal island to hold a grudge match. Trunks and Goten decide to come for the adventure and Android #18 is following Satan for the money he owes her. Little do they know that Jaga Bada's scientist have found a way to resurrect Broly, the legendary Super Saiyan. plačiau.

Dragon ball z movie 14: battle of gods (Filmas - 1)

Veiksmas vyksta praėjus keleriems metams po kovos su siaubūnu Bū. Bilsas - naikinimo Dievas, kuriam buvo pavesta išlaikyti tvarką visatoje, prabunda iš ilgo miego. Sužinojęs, kad vienas Sajanas įveikė Fryzą, Bilsas meta iššūkį tam Sajanui (Gokui). Gokas nekreipia dėmesio į Kajaus kalbas, kad jis be galo galingas ir pavojingas, tad sutinka kautis su stipriuoju Dievu. Tačiau Kajaus kalbos pasiteisin plačiau.

Dragon ball z movie 15: fukkatsu no f (TV - 1)

Vieneri metai po Goko dvikovos su Beerus, likusieji iš Fryzo armijos bando prikelti jų ilgai mirusį šeimininką. Po to, kai sužinojo, jog Gokas smarkiai viršijo savo galias, kurias parodė jų kovoje, vykusioje Nameke, Fyzas praleidžia keturis mėnesius treniruodamasis. Goko ir Vedžito nėra Žemėje, jie treniruojasi pas Visą, taigi Bulma surenka likusią gaują kovoti prieš plačiau.

Dragon ball z ova: the plan to eradicate the super saiyans (OVA - 1)

Daktaras Raičis yra vienas iš keleto išlikusių Taflo rasės atstovų, kadaise gyvenusių Planto planetoje prieš pasirodant Sajanams. Sajanai ne tik išžudė visa Taflo rasę, bet taip pat pavogė jų technologijas ir užkariavo planetą, kurią vėliau pavadino Vegetos planeta savo karaliaus garbei. Raičiui pavyko išsigelbėti kapsulės pagalba. Prieglobstį jis rado Tamsiojoje planetoje. Tai pasaulis, nustumtas plačiau.

Dragon ball z special 1: bardock, the father of goku (Special - 1)

Šios serijos istorija prasideda dar tada, kai Gokas dar tik, tik, buvo gimęs, ir kuomet dar nebuvo išsiųstas iš savo gimtosios Sajanų planetos į Žemę. Goko tėvo vardas yra Bardokas. Jis yra mažos geriausių rinktinių Sajanų komandos kapitonas. Jo visos komandos tikslas yra užgrobti visas planetas, kurių pageidauja Ponas. Fryzas. Visa jo komandą vykdo jo įsakymus net nenutuokdami apie tai ką jis pla plačiau.

Dragon ball z special: history of trunks (Special - 1)

Ką gi, busiu atviras ir iškarto pasakysiu, kad movie yra prastas. Labai beabejo daug prastumo sudaro jo dubliavimas į anglų kalbą. Ar dėl to, kad senai dubliuotas ar dėl dar kažko, bet dubliavimas yra labai negražus. Prasti dubliavimo aktoriai, kuriems visai nesiseka išreikšti jokių emocijų, nei džiaugsmo nei liūdesio. Jie net nesugeba išrėkti ilgo "AAAAAAAAAAAA!!.." Be aktorių dar yra negraži ame plačiau.

Dragon ball z special: yo! (Special - 1)

Praėjus dviems metams nuo to laiko kai siaubūnas Bū buvo nugalėtas, Ponas Šėtonas kaip padėka savo gerbėjams kurie juo tikėjo nuo pradžių, kad jis nukaus siaubūną Bū, jis pastatė Viešbutį, ir kaip viešbučio atidarymo proga jis sukvietė visus mūsų bičiulius kurie prisidėjo prie Bū nugalėjimo. Tik staiga po vakarienė į žemę atskrido naujos gresmė šešėlis Sajanų kosminiai laivai, kas iš jų išlips? Ir plačiau.

Dragon ball: episode of bardock (Special - 1)

Pasirodo, kad Bardock visgi išgyvena kovą su Fryzu ir nubunda planetoje, kuri be galo panaši į Vegetos planetą. Bardocku pasirūpina du vietiniai tos planetos gyventojai, kurie jį pagydo skysčiu panačiu į „Gydančio vandens talpyklos“ ir pasako, kad šitos plantos, kurioje jis yra, pavadinimas – Plant. Sužinojęs plantos pavadinimą Bardockas pradeda svarstyti ar tik jis neatkeliavo į praeitį, o kas t plačiau.

Dragon half (OVA - 2)

Na, o viskas prasidėjo nuo to, kad jaunas karžygys išjojo nukauti drakono. O pasirodo, kad ten buvo drakonė, kuri galėjo pasiversti į labai dailią merginą. -skip-skip-skip- gimė jiems dukrelė - pusiau žmogus, pusiau drakonas (viršelyje matoma). Va visa istorija ir sukasi apie Mink (pagr, veikėjos) ir jos draugų kelionę į Diko Soserio (tų laikų Timberleiko) koncertą.... Ir MInk aišku į jį įsimyklėj plačiau.

Durarara!! (TV - 24)

Ramus ir niekuo neišsiskiriantis vaikis vardu Mikado Ryuugamine iš mažo miestelio atvyksta į Tokiją mokytis, čia jį pasitinka velniškai energingas ir žodžio kišenei neieškantis jo vaikystės draugas Masaomi Kida. Kidas iškart ima pratinti Mikadą prie didmiesčio gyvenimo, aprodydamas jam Ikebukurą, Tokijo rajoną kuriame jie gyvens bei mokysis. Netrukus paaiškėja, kad šis rajonas nėra toks taikus ir plačiau.