Anime list

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Rezultatai

Oban star-racers (TV - 26)

2082 metai, Žemė džiaugiasi savo planetos taika nuo Krog'ų invazijos prieš 25 metus. Penkiolikmetė Eva yra pensiono moksleivė. Ji pabėga iš pensiono su savo pačios padaryta lenktynine raketa, kad galėtų susitikti su savo tėvu, kuris yra garsus lenktyninės komandos vadybininkas. Jie nesimatė nuo tada, kada Eva tik pradėjo lankyti pensioną. Jos tėvas prieš 10 metų Eva ten uždarė. Evai pavyksta p plačiau.

Ocean waves (Filmas - 1)

Tai mokyklinės meilės istorija, įvykusi Koichio mieste Japonijoje. Morisaku Taku ir Matsuno Yutaka buvo geriausi draugai, kai į jų gyvenimą įsibrovė naujokė iš Tokijaus Muto Rikako. Ji nuo visų atsiribojo, todėl visi manė, kad ji didžiausia snobė. Matsuno pamilo Rikako, todėl pradėjo labai pavydėti, kai ji daug laiko praleisdavo su Morisaku. Pradėjo sklisti visokie gandai, bet jie vis dar neigė, k plačiau.

Oda nobuna no yabou (TV - 12)

Istorija sukasi apie vaikiną vardu Jošiharu Sagara, kuris pakliūna į Sengoku erą, kai Japonija dar buvo padalinta ir kiekvieną sritį valdė skirtingas valdovas. Tačiau šis periodas skiriasi nuo to kurį jis pažinojo, nes vietoj žymių karo vadų čia vadovauja merginos. Januolis visiškai atsitiktinai pakeičia Kinošitą Tokiširo, kuris žūsta nuo kulkos. Jošiharu tampa Odos Nobunos tarnu, kuri yra Odos še plačiau.

Ojiisan no lamp (Filmas - 1)

Berniukas bežaisdamas slėpynių randa keistą objektą. Jo senelis papasakoja istoriją apie savo jaunystę ir svarbią senos lempos rolę. plačiau.

Omamori himari (TV - 12)

Prieš septynerius metus Yuto Amakawa tėvai mirė palikdami jį vieną be jokio giminaičio. Nuo tada, jo vaikystės draugė, Rinko Kuzaki, pažadina jį, gamina jam ir geranoriškai rūpinasi juo. Vienintelis dalykas likęs iš praeities yra raudonas pakabukas kurį jam davė seneliai kaip sėkmės talismaną (omamori). Nuo 16-to gimtadienio, jo talismanas nebepajėgus apsaugoti jį nuo blogio dvasių, ir į Yuto g plačiau.

Omoide no marnie (Movie - 1)

Ana, jauna mergaitė, gyvenanti Sapore, kuri turi bendravimo bėdų su savo klasiokais. Dėl šios priežasties jai prasideda stresas, kuris sukelia astmos priepuolį. Po šio įvykio gydytojas pasiūlo, kad Ana kurį laiką pagyventų labiau atpalaiduojančioje vietovėje. Taip ji išvyksta į kaimo vietovę be savo mamos. Tenai Ana leidžia laiką vaikščiodama po vietoves ir pai&scaro plačiau.

Omoide poroporo (Filmas - 1)

Filmas pasakoja apie Taeko, vienišą moterį gyvenančią ir dirbančią Tokijuje. Išvykus atostogų į kaimą Taeko užplūsta praeities prisiminimai, nunešę ją į 1966-uosius, jos mokyklos laikus. Filmo veiksmas keliauja tarp praeities ir dabarties, pilnas nostalgijos bei nuostabių gamtos peizažų. Susidėliojusi savo prisiminimus Taeko bando padaryti keletą svarbių sprendimų dėl savo ateities... Tai še plačiau.

One piece (TV - 0)

Per savo egzekuciją piratų karalius Goldas D. Rogeris atskleidžia, jog jo didysis lobis "One Piece" yra paslėptas kažkur pačioje pavojingiausioje jūroje "Grand Line". Ir po poros dešimtmečių metų vaikinukas Monkey D. Lufis arba tiesiog Lufis, kuris suvalgęs "Velnio vaisių“ ir nuo to tapęs guminiu bei negalinčiu plaukti, išsiruošia į kelionę siekdamas tapti nauju piratų karaliumi ir žinoma rasti le plačiau.

One piece - movie 6: baron omatsuri and the secret island (Filmas - 1)

Tai šeštasis One Piece filmas, kuris nėra susijęs su legendiniu šio anime TV serialu ir jo siužetine linija, o tiesiog pavaizduota visai nauja, trumpa, pakvaišusi ir beprotiška piratų istorija jūroje. Nutariau trumpam aprašyt ir paminėt šį filmą, nes jis tikrai vienas iš geriausių, jei ne geriausias šio anime serijos filmų. Istorija pasakoja mums, kaip nualintų piratų įgula, klaidžiojanti plačiau.

One piece - movie 9: bloom in the winter (Filmas - 1)

Tai dar tik 9-as One Piece filmas pasakojantis istoriją kaip prie Lufio įgulos prisijungė daktaras. Nors filmas yra sutrumpintas Drum Island arkos atpasakojimas ir gali pasirodyti, kad neverta jo žiūrėti, nes viską mačiau TV serijose arba esu ant tiek nūbas, kad One Piece man išvis nelygis žiūrėt, klystat. Nors filmas ir atpasakoja Drum Empire arką, tačiau yra pagardintas keliais įtin įmantrų skon plačiau.

One punch man (TV - 12)

Istorija vyksta pramanytame metropolyje, Z mieste, Japonijoje. Pasaulis pilnas keistų pabaisų, kurie mistiškai atsiranda ir pridaro daug žalos. Saitama yra super galingas herojus, kuris lengvai įveikia pabaisas ir kitus blogiukus vienu smūgiu. Kad ir kaip bebūtų, tapęs labai stiprus, Saitama pasidaro nuobodu dėl jo galių ir bando surasti stipresnį oponentą už jį. [trailer width="640" hei plačiau.

One punch man specials (Special - 6)

[b]Šešios papildomos, trumpesnės One punch man serijos, kurių veiksmas vyksta tarp tam tikrų tv serijų: [/b] 1. Shinobiyori-sugiru Kage (Per arti prisėlinęs šešėlis) 2. Hanashibeta-sugiru Deishi (Per daug kalbantis mokinys) 3. Kojire-sugiru Ninja (Pernelyg komplikuotas nindzė) 4. Gōin-sugiru Bang (Pernelyg agresyvus Bagas) 5. Iroiro Ari-sugiru Shimai (Per plačiau.

Onegai teacher (TV - 13)

Vaikinas vardu Kei, būdamas prie ežero, pamato neįprastą reginį – iš kosminio erdvėlaivio išlipančią nuostabaus grožio moterį. Netekęs žado jis įkrenta į vandenį, tačiau Mizuho jį išgelbėja ir pargabena namo. Ryte Kei atrodo, jog tai tebuvo sapnas, tačiau jau tą pačią dieną mokykloje pasirodo vakarykštė moteris ir prisistato esanti naujoji klasės mokytoja! Visiškai susipainiojęs jis vis dar galvoj plačiau.

Ontama (ONA - 5)

Žemuogė yra maža mergaitė, kuri labai jaudinasi dėl vis blogėjančių santykių tarp jos mamos ir tėčio (kuris išties mergaitės patėvis). Vieną dieną po pamokų ji susitinka vairuotoją, kuris vairavo stebuklingą autobusiuką. Mergaitė įsėda į jį ir nukeliauja į praeitį, maždaug tą laiką, kai susipažino jos tėtis ir mama. Galbūt mergaitei pavyks padaryti taip, kad jos tėvai amžiams pasiliks kartu ir jos plačiau.

Ookami kakushi (TV - 12)

Paprastai žmonės ima bijoti to, ko nesupranta, arba kam prilygti negali. Į tai atsižvelgiant aukštai kalnuose buvo įkurtas kaimas, turintis vieną labai didelę ir šiurpią paslaptį, kurią išlaikyti sekėsi visai neblogai, bent jau iki vyksmo vietoje pasirodė pagrindinis herojus. Hiroshi Kuzumi - šešiolikmetis paauglys, atsikraustęs į Jogamachio kaimą kartu su seserimi ir tėvu. Augęs keistoko tėvo plačiau.

Ookii 1 nensei to chiisana 2 nensei (anime mirai) (Filmas - 1)

Pirmokas Masaya yra bailiukas, nepaisant jo didelio ūgio. Kadangi jis vienas bijo eiti tamsiu taku į mokyklą, jo ranką laiko Akio, maža, bet drąsi antrokė. Masaya žavisi Akio ir nori būti toks pats stirus, kaip ir ji. Vieną dieną Akio puola į ašaras, todėl Masaya norėdamas ją pralinksminti susiruošia į kelionę. Papildoma informacija: Trumpametražis filmas, kurį remia "Young Animator Training P plačiau.

Origin - spirits of the past (Filmas - 1)

Filmo veiksmas vyksta distopinėje Japonijoje po 300 metų. Filmo veiksmas prasideda Agito ir Kainui lenktyniaujant, kuris greičiau nubėgs iki didžiulės vandens angos. Supykus druidams, vandens sargams, berniukai atsiskiria. Užkliuvęs už didelės mašinos, pilnos mirusiųjų kūnų, Agito pamato karstą, kuriame guli jauna mergaitė, vardu Tūla. Iš smalsumo palietęs stiklą, jis pažadina 300 metų miegojusią plačiau.

Oruchuban ebichu (TV - 24)

Moterys turi kritinį amžių, iki kurio turi ištekėti arba mirti... tfu, tapti senmergėmis. Tas amžius Japonijoje (pas mus irgi panašiai) yra maždaug 25-eri. Mūsų herojė OL (office lady) kaip tik tokia. Gyvena ji su žiurkėnu-namų šeimininke Ebičiu. Šita žiurkė gal ir yra „kawaii“ padarėlis, bet... Smegenų pas ją trys gramai ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Per vieną seriją ji primušama bent porą plačiau.

Otome nadeshiko koi techou (OVA - 1)

Eng aprašymas... The story follows a 16-year-old girl who is experiencing her first love during Japan's Taishou period (1912-1926).
Bundled with special versions of Otome Nadeshiko Love Diary plačiau.

Ouritsu uchuugun: honneamise no tsubasa (Filmas - 1)

Shirotsugh Lhadatt svajojo tapti lakūnu. Va tik su pažymiais prastai. Todėl tapo kosmonautu. Ir ne bet kokiu kosmonautu, o kariniu. Juokinga? Aha. Tiesiog į kosminę programą niekas rimtai nežiūri. Vyriausybė turi nereikalingų pinigų...o jei dar kartais pavyks.... Lhadatt didelis razdalbajus. Manot jam labai rupi pirmas žmonijos skrydis į kosmosą? Anaiptol. Neblogai maitina ir tai jau pusę velnio. plačiau.