Zetman

Zetman

Informacija

Tipas: TV
Dalys: 13
Metai: 2012
Režisierius: TV Asahi, Asatsu DK, YTV, Toho, Sakura Create
Studija: TMS Entertainment
Žanrai: Veiksmas, Paslaptingas, Drama, Siaubas, Romantinis, SciFi, Antgamtinis
Papildomai: MAL || AniDB

Statistika

Balas: 8.49
Balas (MAL): 7.02
Stebi: 78
Žiūrėjo: 2692

Vertinimas

/13

Aprašymas

Istorija prasideda apie benamį berniuką vardu Džinas, gyvenantį su savo seneliu. Berniukas bando užsidirbti pinigų gindamas žmones nuo chuliganų ir prašydamas iš jų už tai atlygio. Vieną kartą Džinas išeina į miestą ieškodamas būdo užsidirbti, išgelbėja merginą ir taip gauna pinigų, tačiau grįžęs namo pamato visus gyventojus mirusius, o senelį sunkiai sužeistą. Mirus seneliui Džinas lieka vienui vienas, tačiau jį priglaudžia mergina, kurią jis išgelbėjo. Deja, pasaulis kupinas siaubūnų, kurie žudo žmones. Vieną vakarą Džinas sutinka Žaidėją, nužudžiusį jo senelį ir sužalojusį jo globėją. Kovoje atsiskleidžia Džino tikrosios galios. Džino kova su Siaubūnais dar tik prasideda.

Stats

10
36% (Balsavo:20)
9
15% (Balsavo:8)
8
24% (Balsavo:13)
7
16% (Balsavo:9)
6
5% (Balsavo:3)
5
4% (Balsavo:2)
4
0% (Balsavo:0)
3
0% (Balsavo:0)
2
0% (Balsavo:0)
1
0% (Balsavo:0)

Apžvalgos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Rekomendacijos

Tik registruotas vartotojas gali rašyti apžvalgą.

Devilman: Crybaby
Pagrindiniai personažai, galintys transformuotis į pabaisas ir kovojantys su kitom pabaisom, užsimaskavusiom kaip žmonės. Abu bando neprarasti savo žmogiškumo.

Komentarai

Bautvis | 2015-12-17 12:34:17

Ačiū už vertimą, labai patiko ir geras anime, laukiu kitų serijų

Lyrika | 2016-12-02 10:08:01

Zetman Na pirmiausiai padėkokim vertėjui Hutai už šito kūrinio išvertima, ačiū tau. Dabar apie šitą anime. Daug kraujo, veiksmo, kovu scenų, truputis romantikos. Pagrindinis herojus Jin yra paslaptingas vaikinas, kurio rankose yra neįprasti kovų sugebėjimai, jis yra tikrai kilnus, iš ko galiu spręsti? Ar kiekvienas benamis žmogus padėtu kitiems? Kai jiems ištinka nelaime ar kyla pavojus? Šitas tikrai padeda, nors ir prašo už savo pagalba užmokesčio, bet kaip kitaip pragyventi? Vieną karą jo suteikta pagalba apvertė jo gyvenimą aukštyn kojomis... Norėdami sužinoti kas, kaip, kada, kodėl ir kur? Pažiūrėkite ir sužinosite. Mano vertinimas 8/10.

Norėdami parašyti komentarą turite patvirtinti elektroninį paštą.