#2 miauksėjimai apie žaidimus

Autorė: 13Neko
Paskelbta: 2016-07-07
Atnaujinta: 2016-07-07 07:07

#2 miauksėjimai apie žaidimus


Žaidimui reikalinga wi-fi prieiga/internetas.


Shall we date? Niflheim


Princesės akis pasiekia šviesa. Jos karstas buvo atidengtas, o pro plyšelį jį išvysta keistų jaunuolių veidus. Mergina (vardas pasirinktas) pabudo pomirtiniame pasaulyje, karalystėje ir jai teks pasirinkti su kuo ši susies savo likimą.


Tai yra vienas iš plačios Shall we date? Serijos žaidimų. Tai yra otome/pasimatymų žaidimas, kur pasirenkamas vienas iš jaunikaičių ir bandoma gauti, šiuo atveju, Mistinę arba Romantinę pabaigą. Tačiau jaunikaičius visada galima keisti, nors ir yra rekomenduoja apsiriboti tik vienu kol bus pasiekta šio pabaiga, vis dėl to vienas iš žaidimo tikslų – surinkti visas iliustracijas ir sukneles, papuošalus.


Dėl siužeto įdomumo negaliu garantuoti, vis dėl to kol kas išbandžiau tik Orlando route, kol kas, kas labiausiai nuvylė tai šian bei ten praleistos raidės ir kartais pasitaikantis keistas sakinių vertimas. Nesitikėjau daug, bet iliustracijos yra išties gražios, o pats siužetas primena tas fantasy shoujo mangas, kas yra gerai.


Jeigu nusprendėte žaisti, tada pasakykite kurį iš jaunikaičių pasirinkote~


  Žaidimui nereikalinga wi-fi prieiga/internetas.


Kleptocats


Katės kurios neša viską į tuščią kambarį kol šis tampa pilnut pilnutėlis. Šio žaidimo tikslas – sukolekcionuoti visus daiktus ir kates, kol nebeliks nei vieno nežinomo daikto ar katino.


Katės mielos, o daiktai dar mielesni, taip pat joms galima nupirkti daugybe įvairių suvenyrų nuo triušo ausų iki serijinio žudiko kaukės. Žaidimui nereikalinga wi-fi prieiga/internetas.


BubbleMare


Tai vienas iš tų žaidimų, kuriame yra pateikti skrituliukai, šiuo atveju saldėsiai ir reikia su patranka prasiskinti kelią iki pat sienelės. Tiesa patrankos nėra, tai raganaitė mėto saldėsius ten kur reikia.


Mieli dizainai, gražios spalvos ir raminantis garso takelis. Šis žaidimas turi ir siužetą, deja, kad jį suprasti reikia mokėti skaityti hieroglifus.


Galima pasirinkti du žaidimo rėžimus – Storymode (su Istorija) ir Endless (Begalinis) 


 


Žaidimui reikalinga wi-fi prieiga/internetas.


Voez


Muzikinis žaidimas, kuriame rasite įvairiausių muzikinių stilių ir gražias jų iliustracijas.
Kad dainas atrakinti, reikia pirmiausia pereiti galimas ir ten surinkti paukštelius už kuriuos galima atrakinti dainas, naujas ikonas ar net iliustracijas.
Šis muzikos žaidimas nėra sudėtingas, paprasčiausiai galima apsimesti, kad groji pianinu, ar tai spalvos juostomis, kurios karts nuo karto bando suklaidinti akis įmantriai šokdamos pagal melodija.


Kuri jūsų mėgstamiausia daina/garso takelis iš šio žaidimo?


 


 Žaidimui nereikalinga wi-fi prieiga/internetas.


Sushi Snatch


Tai vienas iš tų žaidimų kuriame reikia sujungti daugiau negu tris burbulus, šiuo atveju – sushius. Čia lygiu nėra, tikslas šio žaidimo yra surinkti visus lankytojus iš sąrašo, už gautus pinigus per žaidimą.


 


 Žaidimui reikalinga wi-fi prieiga/internetas.


도련님을 부탁해! (eng. Take care of Young Master)


Kam auginti akmenis ir įvairius gyvūnėlius, kai galima auginti jauną bernelį?
Šiame žaidime parenkate berniukui charakterio savybes ir vardą, o tada imate šį mokyti ir siųsti į darbą, nuo to ką jis geriausiai moka priklausys jo karjeros kelias. Galbūt šis taps puikių baleto šokėjo, o gal virėju? Viskas priklauso tik nuo to, ką jis dažniausiai veiks.


Šiame žaidime yra siužetas, tačiau viskas parašyta korėjietiškai. Taip pat karts nuo karto apsireiškia berniuko varžovas kuris iškviečia į dvikovas, tačiau nežinia, jas laimės ar ne, kadangi reikėtų mokėti skaityti ženklus, kad sužinoti – kova palanki ar ne.


Taip pat šiame žaidime galima rinkti iliustracijas, bet jos yra labai brangios ir nenaudingos, jeigu bandoma surinkti visas nenaudojant tikrų pinigų.Balsadėžė

Kurio iš šių anime vertimas domintų labiau?

Overlord 2(Balsavo: 7) 32%
Overlord 2 - 32%
Barakamon(Balsavo: 1) 5%
Barakamon - 5%
Dagashi kashi(Balsavo: 2) 9%
Dagashi kashi - 9%
Tengen Toppa Gurren Lagann(Balsavo: 7) 32%
Tengen Toppa Gurren Lagann - 32%
Nė vienas(Balsavo: 5) 23%
Nė vienas - 23%

Aktyvūs vartotojai

Aktyvūs registruoti 0 vartotojai